Miamor Sensibel 6 x 100 g - kura & ryža

Miamor Sensibel 6 x 100 g - morčacie & cestoviny

3.99 €

Top produkt, od originálneho výrobcu Miamor - tento tovar si môžete objednať v neopakovateľnej akcii za 3.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4000158750525
Do obchodu

Popis

Miamor

Perfektný od popredného výrobcu Miamor - tento artikel sa na vás teší za jedinečnú cenu 3.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Vy tak neplatíte nič naviac!

Miamor Sensibel je lahodné a vyvážené krmivo pre dospelé mačky, ktoré trpia citlivosťou na krmivo alebo alergiami. Neznášanlivosť na krmivo sa u mačiek vyskytuje veľmi často, väčšinou je spôsobená zmesou viacerých druhov mäsa, ťažko stráviteľnými obilninami alebo určitými zložkami, na ktoré mačky reagujú alergicky. Miamor Sensibel obsahuje vždy len jeden druh mäsa a tým aj len jeden zdroj bielkovín. V krmive nie sú použité žiadne vedľajšie živočíšne produkty. Každý druh obsahuje len jeden zdroj sacharidov. Ryža, zemiaky či cestoviny patria k najlepšie stráviteľným sacharidom a sú dobre znášané aj citlivými mačkami. Vybrané kvalitné suroviny znižujú riziko alergických reakcií. Miamor Sensibel je vyvážené, vysoko stráviteľné krmivo, ktoré obsahuje dôležité živiny, vitamíny a balastné látky, ktoré sú dôležité pre zdravú výživu mačiek. Krmivo je ideálne aj pre obézne alebo staršie mačky. Miamor Sensibel 6 x 100 g v prehľade: ideálne pre mačky s citlivosťou na krmivo a pre alergické mačky neobsahuje vedľajšie živočíšne produkty 57% podiel mäsa len jeden zdroj bielkovín ľahko stráviteľná ryža, zemiaky alebo cestoviny obohatené dôležitými balastnými látkami zdravé a dobre stráviteľné bez umelých farbív a chuťových zvýrazňovačov

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce