Miamor Sensibel 6 x 100 g - kura & ryža

Miamor Sensibel 6 x 100 g - hovädzie & ryža

3.99 €

Jasný hit, s pečaťou kvality Miamor - tento tovar si môžete objednať s neuveriteľnou zľavou za 3.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4000158750532
Do obchodu

Popis

Miamor

Príjemné pocity nadväzujúci s pečaťou kvality Miamor - tento produkt obchodujeme za výhodnú cenu 3.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Miamor Sensibel je lahodné a vyvážené krmivo pre dospelé mačky, ktoré trpia citlivosťou na krmivo alebo alergiami. Neznášanlivosť na krmivo sa u mačiek vyskytuje veľmi často, väčšinou je spôsobená zmesou viacerých druhov mäsa, ťažko stráviteľnými obilninami alebo určitými zložkami, na ktoré mačky reagujú alergicky. Miamor Sensibel obsahuje vždy len jeden druh mäsa a tým aj len jeden zdroj bielkovín. V krmive nie sú použité žiadne vedľajšie živočíšne produkty. Každý druh obsahuje len jeden zdroj sacharidov. Ryža, zemiaky či cestoviny patria k najlepšie stráviteľným sacharidom a sú dobre znášané aj citlivými mačkami. Vybrané kvalitné suroviny znižujú riziko alergických reakcií. Miamor Sensibel je vyvážené, vysoko stráviteľné krmivo, ktoré obsahuje dôležité živiny, vitamíny a balastné látky, ktoré sú dôležité pre zdravú výživu mačiek. Krmivo je ideálne aj pre obézne alebo staršie mačky. Miamor Sensibel 6 x 100 g v prehľade: ideálne pre mačky s citlivosťou na krmivo a pre alergické mačky neobsahuje vedľajšie živočíšne produkty 57% podiel mäsa len jeden zdroj bielkovín ľahko stráviteľná ryža, zemiaky alebo cestoviny obohatené dôležitými balastnými látkami zdravé a dobre stráviteľné bez umelých farbív a chuťových zvýrazňovačov

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce