Miamor paštéta 12 x 85 g - hydinové srdiečka

Miamor paštéta 12 x 85 g - hydinové srdiečka

5.99 €

Top produkt, s osvedčenou značkou Miamor - tento tovar si môžete objednať v neopakovateľnej akcii za 5.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 42017073
Do obchodu

Popis

Miamor

Exkluzívny od známej značky Miamor - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za perfektnú cenu 5.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Miamor paštéta obsahuje vyrovnaný podiel horčíka. Krmivo mačiek by malo obsahovať horčík, pretože je pre ne dôležitý. Príliš veľa horčíka môže ale spôsobiť tvorbu močových kameňov, hlavne u mačiek, ktoré sú k tomu náchylnejšie. Miamor paštéta - najjemnejšie plnohodnotné krmivo pre rozmaznávané mačky: Kvalitné krmivo Neobsahuje obilniny Neobsahuje farbivá Neobsahuje sóju Neobsahuje hovädzie mäso Miamor paštéta je tak jemná, že jej neodolajú ani tie najrozmaznávanejšie mačky.  

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce