Miamor Milde Mahlzeit 24 x 100 g - kura & pstruh

15.29 €

Váš obľúbený tovar, obľúbenej značky Miamor - tento artikel objednávajte za takmer veľkoobchodnú cenu 15.29 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4000158750648
Do obchodu

Popis

Miamor

Príjemné pocity nadväzujúci pochádzajúce od značky Miamor - tento tovar si môžete kúpiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 15.29 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Neplaťte inde viac než musíte.

Miamor Milde Mahlzeit je obzvlášť lahodné krmivo, ktoré je na základe svojho zloženia prispôsobené aj citlivým mačkám a starším mačkám, mačkám s nadváhou a nedostatkom pohybu. Krmivo obsahuje vyberané svetlé kúsky hydinového mäsa. Pečeň, vnútornosti, častí kostí a ďalšie vedľajšie živočíšne produkty niesú v krmive obsiahnuté. Potrava je dobre stráviteľná a vysoko prospešná. Krmivo taktiež obsahuje redukované množstvo tukov, vďaka čomu je vhodné aj pre mačky s malou spotrebou energie, čo je spôsobené vekom alebo nadváhou. Prídavné vitamíny a minerálne látky zdokonaľujú krmivo a starajú sa o vyváženú stravu Vášho štvornohého miláčika. Miamor Milde Mahlzeit: lahodné krmivo pre všetky mačky ideálna pre citlivé mačky, staršie mačky ako aj pri nadváhe alebo nedostatku pohybu so svetlými kúskami kuracieho mäsa zaručene bez pečene, vnútorností a častí kostí bez vedľajších živočíšnych produktov obzvlášť ľahko stráviteľná a lahodná redukovaný obsah tuku s dôležitými vitamínmi a minerálnymi látkami vyvážená a komplexná

za cenu 15.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce