Miamor Feine Filets v želé 6 x 100 g - kura & tuniak

Miamor Feine Filets v želé 6 x 100 g - tuniak v lososovom želé

4.99 €

Prvotriedný čo nám vyrába Miamor - tento tovar si môžete nechať doručiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 4.79 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 4000158740786
Do obchodu

Popis

Miamor

Jedinečná ponuka, čo berieme od značky Miamor - tento tovar si môžete zakúpiť za takmer veľkoobchodnú cenu 4.79 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Miamor Feine Filets je veľmi kvalitné krmivo pre mačky s obsahom najlepšieho mäsa, veľmi dobre stráviteľné a zdravé. Vhodné pre náročné mačky. Miamor Feine Filets v praktickej 100 g kapsičke : Obsahuje iba svetlé plátky mäsa v delikátnej omáčke Doplnené ďalšími kvalitnými prísadami Jedná sa o nízkotučné krmivo, tým pádom vhodné i pre staršie mačky alebo mačky s nadváhou Veľmi dobre stráviteľná a zdravá špecialita s obsahom najlepšieho mäsa Miamor Feine Filets je krmivo pre náročné mačky - neobsahuje pečeň a vnútornosti a ani vedľajšie zvieracie produkty. V praktickej 100 g kapsičke. Na výber rôzne varianty.

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce