Miamor Feine Filets v želé 6 x 100 g - svetlý tuniak & zelenina

Miamor Feine Filets v želé 6 x 100 g - tuniak & prepeličie vajíčka

5.29 €

V akcii je len tu od producenta Miamor - tento artikel sa na vás teší pri časovo obmedzenej akcii za 5.29 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4000158740427
Do obchodu

Popis

Miamor

Váš obľúbený produkt, od top výrobcu Miamor - tento produkt obchodujeme s extra zľavou za 5.29 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Miamor Feine Filets je veľmi chutná špecialita pre mačky: obsahuje vybrané jemné plátky mäsa s ďalšími kvalitnými prísadami. Krmivo Miamor Feine Filets neobsahuje žiadne iné druhy mäsa, iba tie, ktoré sú uvedené v názve. Obsahuje iba svetlé plátky mäsa v delikátnej omáčke Obsahuje svetlé kúsky tuniaka v rôsole Neobsahuje pečeň, kosti ani zvieracie vedľajšie produkty Zdravé a dobre stráviteľné Jedná se o nízkotučné krmivo, tým pádom vhodné i pre staršie mačky alebo mačky s nadváhou Ideálne doplnkové krmivo so všetkým, čo Vaša mačka potrebuje Miamor Feine Filets - krmivo, po ktorom sa bude Vaša mačka oblizovať

za cenu 5.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce