Miamor Feine Filets v želé 6 x 100 g - kura & tuniak

Miamor Feine Filets v želé 6 x 100 g - kura & tuniak

4.99 €

Kvalitný značky Miamor - tento artikel čaká na vás extra výhodne za 4.79 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4000158740748
Do obchodu

Popis

Miamor

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od kvalitnej značky Miamor - tento produkt máte za pár kliknutí výhodne za 4.79 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Neplaťte inde viac než musíte.

Miamor Feine Filets je veľmi kvalitné krmivo pre mačky s obsahom najlepšieho mäsa, veľmi dobre stráviteľné a zdravé. Vhodné pre náročné mačky. Miamor Feine Filets v praktickej 100 g kapsičke : Obsahuje iba svetlé plátky mäsa v delikátnej omáčke Doplnené ďalšími kvalitnými prísadami Jedná sa o nízkotučné krmivo, tým pádom vhodné i pre staršie mačky alebo mačky s nadváhou Veľmi dobre stráviteľná a zdravá špecialita s obsahom najlepšieho mäsa Miamor Feine Filets je krmivo pre náročné mačky - neobsahuje pečeň a vnútornosti a ani vedľajšie zvieracie produkty. V praktickej 100 g kapsičke. Na výber rôzne varianty.

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce