Miamor Feine Filets v želé 24 x 100 g - tuniak & zelenina

Miamor Feine Filets v želé 24 x 100 g - tuniak & kalamáre

18.49 €

Kvalitný od známeho výrobcu Miamor - tento tovar si môžete nechať dodať pri práve prebiehajúcej akcii za 18.49 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4000158740762
Do obchodu

Popis

Miamor

Práve je za dobrú cenu s pečaťou kvality Miamor - tento artikel čaká na vás v bombastické akcii za 18.49 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Miamor Feine Filets je veľmi kvalitné krmivo pre mačky s obsahom najlepšieho mäsa, veľmi dobre stráviteľné a zdravé. Vhodné pre náročné mačky. Miamor Feine Filets v praktickej 100 g kapsičke v prehľade: Doplnkové krmivo pre mačky Obsahuje výhradne iba svetlé plátky mäsa v delikátnom želé Zjemnené vysokokvalitnými prísadami Nízkotučné krmivo, vhodné i pre staršie mačky alebo mačky s nadváhou Vysokokvalitná, veľmi dobre stráviteľná a zdravá špecialita s obsahom toho najlepšieho mäsa Miamor Feine Filets je krmivo pre náročné mačky: neobsahuje pečeň, vnútornosti ani vedľajšie živočíšne produkty. V praktickej 100 g kapsičke. Na výber rôzne varianty.

za cenu 18.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce