Miamor Feine Filets 6 x 185 g - Tuniak & Ryža v želé

Miamor Feine Filets 6 x 185 g - Tuniak & Ryža v želé

7.99 €

Príjemné pocity nadväzujúci originálne od labelu Miamor - tento produkt ponúkame za vynikajúcu cenu 7.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4000158750389
Do obchodu

Popis

Miamor

Príjemné pocity nadväzujúci pochádzajúce od značky Miamor - tento produkt ponúkame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 7.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Miamor Feine Filets krmivo pre mačky je obzvlášť chutnou špecialitou: vybrané plátky filé sú pokryté polevou z vysoko kvalitných surovín. Miamor Feine Filets mačacie krmivo neobsahuje žiadne iné mäso ani ryby, než zmienené. Kúsky filiet z tuniaka Bez pečene, vykostené, žiadne vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu Veľmi ľahko stráviteľné So zníženým obsahom tuku, preto je vhodné pre mačky s nadváhou, so zníženým pohybom a pre seniorov Ideálne doplnkové krmivo so všetkým, čo Vaša mačka potrebuje navyše Miamor Feine Filets - mačacie krmivo, aby sa Vaša mačka zalizovala.

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce