Miamor Feine Beute 24 x 400 g - Kura

Miamor Feine Beute 24 x 400 g - Hovädzie

29.99 €

Dnes je tu pre vás od populárneho výrobcu Miamor - tento artikel nakupujte za mimoriadne nízku cenu 29.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4000158744609
Do obchodu

Popis

Miamor

Špičkový tovar, s trendy značkou Miamor - tento tovar si môžete nechať doručiť za perfektnú cenu 29.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Vyvážená a druhovo zodpovedajúca výživa je základom dlhého a zdravého mačacieho života. Šťavnaté krmivo Miamor Feine Beute zodpovedá špecifickým potrebám mačiek, ktoré sú od prírody mäsožravce. V prvom rade sa toto odráža vo vysokom obsahu mäsa. Krmivo Miamor Feine Beute je dostupné v štyroch lahodných variantoch: kura, hovädzie, kačica a losos. Váš miláčik si iste čoskoro vyberie tú najobľúbenejšiu. Rôzne druhy nielen obohatí mačací jedálny lístok, ale zaujmú aj vyváženú receptúru s vyváženou kompozíciou mäsa a vnútorností. Je vyrábané úplne bez obilnín a môžete ho tak podávať aj nutrične citlivým zvieratám, ktoré trpia alergiami či neznášanlivosťami. Miamor Feine Beute 24 x 400 g v krátkom prehľade: Šťavnaté krmivo pre dospelé mačky Lahodná kompozícia zo 7 druhov mäsa a vnútorností Bezobilninové: dobre stráviteľné a vhodné pre nutrične citlivé zvieratá Druhovo zodpovedajúca receptúra pre vyváženú výživu Lahodná chuť: vysoká znášanlivosť 4 delikátne varianty: pre pestrý jedálny lístok

za cenu 29.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce