Miamor Feine Beute 24 x 185 g - Morčacie

18.29 €

Poctivý výrobok, od firmy Miamor - tento artikel sa na vás teší pri práve prebiehajúcej akcii za 18.29 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 4000158744425
Do obchodu

Popis

Miamor

Poctivý výrobok, čo odoberáme od výrobcu Miamor - tento tovar si môžete nechať doručiť extra výhodne za 18.29 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Mačky sú od prírody mäsožravce, preto by mala byť ich strava zložené prevážne z mäsa. Šťavnaté krmivo Miamor Feine Beute toto odporúčanie spĺňa na jednotku. Štyri lahodné varianty sa vyznačujú vysokým podielom mäsa a neodolateľnou chuťou. Miamor Feine Beute je vhodné ako kompletne krmivo pre dospelé mačky a pomôže Vám zaistiť vyváženú a druhovo zodpovedajúcu výživu pre Vášho mačacieho miláčika. Krmivo presvedčí najmä vyváženú kompozíciu mäsa a vnútorností. Je vyrábané úplne bez obilnín a môžete ho tak podávať aj nutrične citlivým zvieratám, ktoré trpia alergiami či neznášanlivosťami. V neposlednom rade obohatí luxusný výber zo štyroch lahodných variant jedálneho lístka Vašej mačky. Miamor Feine Beute 24 x 185 g v krátkom prehľade: Šťavnaté krmivo pre dospelé mačky Lahodná kompozícia so 7 druhov mäsa a vnútorností Bezobilninové: dobre stráviteľné a vhodné pre nutrične citlivé zvieratá Druhovo zodpovedajúca receptúra pre vyváženú výživu Lahodná chuť: vysoká znášanlivosť 4 delikátne varianty: pre pestrý jedálny lístok

za cenu 18.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce