Miamor Feine Beute 24 x 185 g - Losos

18.29 €

Prestížny od populárneho výrobcu Miamor - tento artikel je v túto chvíľu s unikátnou zľavou za 18.29 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4000158744449
Do obchodu

Popis

Miamor

Hit poslednej doby, od top výrobcu Miamor - tento artikel pořizujte vo výhodnej akcii za 18.29 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. No a to sa jednoducho oplatí.

Mačky sú od prírody mäsožravce, preto by mala byť ich strava zložené prevážne z mäsa. Šťavnaté krmivo Miamor Feine Beute toto odporúčanie spĺňa na jednotku. Štyri lahodné varianty sa vyznačujú vysokým podielom mäsa a neodolateľnou chuťou. Miamor Feine Beute je vhodné ako kompletne krmivo pre dospelé mačky a pomôže Vám zaistiť vyváženú a druhovo zodpovedajúcu výživu pre Vášho mačacieho miláčika. Krmivo presvedčí najmä vyváženú kompozíciu mäsa a vnútorností. Je vyrábané úplne bez obilnín a môžete ho tak podávať aj nutrične citlivým zvieratám, ktoré trpia alergiami či neznášanlivosťami. V neposlednom rade obohatí luxusný výber zo štyroch lahodných variant jedálneho lístka Vašej mačky. Miamor Feine Beute 24 x 185 g v krátkom prehľade: Šťavnaté krmivo pre dospelé mačky Lahodná kompozícia so 7 druhov mäsa a vnútorností Bezobilninové: dobre stráviteľné a vhodné pre nutrične citlivé zvieratá Druhovo zodpovedajúca receptúra pre vyváženú výživu Lahodná chuť: vysoká znášanlivosť 4 delikátne varianty: pre pestrý jedálny lístok

za cenu 18.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce