Miamor Feine Beute 12 x 185 g - Kura

Miamor Feine Beute 12 x 185 g - Kačica

9.99 €

Toto si zamilujete: od kvalitnej značky Miamor - tento artikel pořizujte výhodne za 9.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4000158744432
Do obchodu

Popis

Miamor

Hit z katalógu: od obľúbenej spoločnosti Miamor - tento tovar zakúpite za jedinečnú cenu 9.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neplaťte inde viac než musíte.

Mačky sú od prírody mäsožravce, preto by mala byť ich strava zložená prevážne z mäsa. Šťavnaté krmivo Miamor Feine Beute toto odporúčanie spĺňa na jednotku. Štyri lahodné varianty sa vyznačujú vysokým podielom mäsa a neodolateľnou chuťou. Miamor Feine Beute je vhodné ako kompletné krmivo pre dospelé mačky a pomôže Vám zaistiť vyváženú a druhovo zodpovedajúcu výživu pre Vášho mačacieho miláčika. Krmivo presvedčí najmä vyváženú kompozíciu mäsa a vnútorností. Je vyrábané úplne bez obilnín a môžete ho tak podávať aj nutrične citlivým zvieratám, ktoré trpia alergiami či neznášanlivosťami. V neposlednom rade obohatí luxusný výber zo štyroch lahodných variant jedálneho lístka Vašej mačky. Miamor Feine Beute 12 x 185 g v krátkom prehľade: Šťavnaté krmivo pre dospelé mačky Lahodná kompozícia sa 7 druhov mäsa a vnútorností Bezobilninové: dobre stráviteľné a vhodné pre nutrične citlivé zvieratá Druhovo zodpovedajúca receptúra pre vyváženú výživu Lahodná chuť: vysoká znášanlivosť 4 delikátne varianty: pre pestrý jedálny lístok

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce