Megapack Whiskas 11+ 48 x 100 g - Rybí výber v želé

Megapack Whiskas 11+ 48 x 100 g - Rybí výber v želé

14.99 €

Tradičný bestseller, od obľúbenej značky Whiskas - tento produkt predávame vo výpredajové akciu za 14.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4008429114090
Do obchodu

Popis

Whiskas

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od spoločnosti Whiskas - tento produkt predávame v úžasnej akcii za 14.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Whiskas 11+ je veľmi chutné, výživné kompletné krmivo, ktorého receptúra a vlastnosti zodpovedajú špecifickým potrebám starnúcich mačiek. Obsahuje vybrané prírodné suroviny a životne dôležité látky, ktoré sú nevyhnutné pre vyváženú výživu Vášho tigríka. Krmivo Whiskas 11+ je zložené z jemných kúskov mäsa v lahodnom želé. Ľahko sa konzumuje a je dobre stráviteľné. Vďaka lahodnej chuti je krmivo veľmi dobre prijímané aj vyberavými mačkami. Receptúra obsahuje cenné vitamíny a minerály, ktoré posilňujú obranyschopnosť organizmu. Taurín prispieva k zdravému srdcu, zatiaľ čo vyvážený obsah minerálov podporuje zdravie močových ciest. Kompletné krmivo pre mačky Whiskas je dostupné v praktických baleniach so 48 kapsičkami (á 100 g). V jednotlivých kapsičkách je krmivo chránené pred vonkajšími vplyvmi a každodenné dávkovanie je veľmi jednoduché. Megapack Whiskas 11+ 48 x 100 g v krátkom prehľade:   Šťavnaté krmivo pre dospelé mačky od 11 rokov Zodpovedá špeciálnym požiadavkám starnúcich mačiek Delikátna receptúra s vybranými prírodnými surovinami Jemné kúsky v želé: Šťavnaté a ľahko konzumovateľné Vitamíny a minerálne látky: podporujú zdravý život a posilňujú obranyschopnosť organizmu Vyvážený obsah minerálov: pre zdravé močové cesty S čakankou: prírodná surovina, reguluje trávenie a eliminuje pach moču a stolice Taurín: pre zdravé srdce Dostupné rôzne príchute Praktické kapsičky: ľahké dávkovanie

za cenu 14.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce