Mammut-Bonsaj - veľkosť M

Mammut-Bonsaj - veľkosť M

30.99 €

Jedinečná ponuka, od známeho výrobcu AquaDeco - tento tovar si môžete nechať poslať s neuveriteľnou zľavou za 46.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 20000004
Do obchodu

Popis

AquaDeco

Váš obľúbený produkt, pochádzajúce od značky AquaDeco - tento produkt ponúkame výhodne za 46.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

S mamutím dreveným bonsajom prenesiete do Vášho akvária inšpirujúcu a úctyhodnú dekoráciu. Drevená plastika vyzerá ako staroveké, legendárne stvorenie a dodáva akváriu pôsobivú atmosféru. Dekoratívny bonsaj má silné, rozvetvené korene, ktoré sú vhodné na ukotvenie dekorácie na dne akvária. Socha sa dá bezpečne pripevniť. Koruna sama o sebe púta pozornosť, ale tiež vyzýva ku kreativite, takže ju môžete osadiť rôznymi rastlinami či machom. Mamutie bonsaje pre akváriá sa vyrábajú ručne a budú určite pútavým prvkom v každom akváriu. Mammut-Bonsaj - stručný prehľad: Drevená plastika do akvárií Dekoratívny vzhľad: v tvare starého bonsaja, veľmi opulentný a pôsobivý Ručne vyrobený: každý kus je jedinečný a detailne rozvetvený Masívne korene: územčisté a rozprestierajúce sa, ľahko ukotviteľné na dne akvária Vhodné na výsadbu: koruna môže byť osadená rastlinami Dostupné v rôznych veľkostiach Celkové rozmery: Veľkosť S: Výška: ca. 15 - 18 cm Dĺžka: ca. 20 - 22 cm Veľkosť M: Výška: ca. 18 - 25 cm Dĺžka: ca. 28 - 30 cm Dostupné v rôznych veľkostiach pozornenie: Keďže sa jedná o prírodný produkt a každý produkt je originálny, môže dôjsť k ľahkým odchýlkam vo veľkosti, forme a farbe v porovnaní s vyobrazeným produktom.

za cenu 46.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce