Malé balenie Hills Science Plan za skvelú cenu! - Mature Adult Light chicken (1

Malé balenie Hills Science Plan za skvelú cenu! - Adult Urinary Health chicken (3 kg)

22.09 €

Váš obľúbený produkt, populárneho výrobcu Hill's Science Plan - tento tovar si môžete objednať v neopakovateľnej akcii za 22.09 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 052742003771
Do obchodu

Popis

Hill's Science Plan

Dnes je tu pre vás od obľúbenej spoločnosti Hill's Science Plan - tento artikel objednávajte za takmer veľkoobchodnú cenu 22.09 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Granule Hill's Science Plan pre mačky obsahujú len zložky najvyššej kvality pre zdravý mačací život. Potreba živín sa v priebehu života mačky mení, preto značka Hill's špeciálne vyvinula celú radu krmív prispôsobených rôznym životným etapám mačiek. Skvelá ponuka! Iba po obmedzenú dobu: teraz pri kúpe malého balenia Hills získate skvelú zľavu! Nezabudnite prosím, že sa uvedená ponuka vzťahuje iba na produkt č. 935594.

za cenu 22.09 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce