MAC´s Cat 6 x 400 g - Hovädzie a kuracie srdce

MAC´s Cat 6 x 400 g - Kitten

11.99 €

Unikátny od spoločnosti MAC's - tento hit ľahko nájdete v sezónne zľave za 11.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4027245008420
Do obchodu

Popis

MAC's

Urobte si radosť: od MAC's - tento produkt máte za pár kliknutí v bombastické akcii za 11.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Urobte si radosť.

MAC´s Cat krmivo pre mačky je delikátne šťavnaté krmivo, ktoré zodpovedá prirodzenej strave mačkovitých šeliem. Tráviaci trakt mačiek je prispôsobený hlavne pre príjem mäsitej stravy, preto krmivo disponuje vysokým obsahom mäsa, až 70 %. Krmivo neobsahuje konzervačné látky ani farbivá, či už umelé alebo prírodné. Neobsahuje ani obilniny, ktoré často spôsobujú alergie a intolerancie, a je tak vhodné i pre nutrične citlivé mačky. Z rovnakého dôvodu neobsahuje ani sóju. Kvalitné živočíšne bielkoviny pochádzajú nielen z mäsa, ale taktiež z pečene, žalúdkov a srdca. Krmivo má tak neodolateľnú chuť a disponuje vysokou znášanlivosťou. Do krmiva nie je pridávaný cukor ani soľ. Taurín posilňuje zrak i srdce. Krmivo, ktoré je vyrábané v Nemecku, doplňujú dôležité vitamíny a minerálne látky. Prednosti krmiva pre mačky MAC's Cat: delikátne šťavnaté krmivo pre všetky mačky vhodné taktiež pre nutrične citlivé mačky vyrobené v Nemecku min. 70% mäsa: prirodzená strava s výnimočnou chuťou bez mäsovej a kostnej múčky a geneticky upraveného mäsa bez obilnín, sóje, konzervačných látok a umelých farbív s taurínom: pre ostrý zrak a zdravé srdce bez prídavku cukru a soli s dôležitými vitamínmi a minerálmi: pre kompletnú, vyváženú výživu šetrná príprava

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce