MAC´s Cat 6 x 200 g - Hydinové s brusnicami

MAC´s Cat 6 x 200 g - Losos a kuracie

9.19 €

Vaše možnosti obohacujúce od spoločnosti MAC's - tento artikel je v tento okamih s neuveriteľnou zľavou za 9.19 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4027245008048
Do obchodu

Popis

MAC's

Obľúbený produkt kvalitné značky MAC's - tento produkt máte po jednoduchej objednávke po zľave za 9.19 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

MAC´s Cat mačacie krmivo je delikátne šťavnaté krmivo pre všetky mačky, ktoré môžete bez problémov podávať i nutrične citlivým mačacím jedincom. Mačky sú od prírody mäsožravce, ich tráviaci trakt je prispôsobený primárne pre príjem mäsitej stravy, preto krmivo disponuje vysokým obsahom mäsa, až 70 % a neobsahuje obilniny, lepok ani sóju, lebo často spôsobujú alergie potravinovej intolerancie. Krmivo neobsahuje konzervačné látky ani farbivá, či už umelé alebo prírodné. Kvalitné živočíšne bielkoviny pochádzajú nielen z mäsa, ale taktiež z pečene, žalúdkov a srdca. Krmivo má tak neodolateľnú chuť a disponuje vysokou znášanlivosťou. Do krmiva nie je pridávaný cukor ani soľ. Taurín posilňuje zrak i srdce. Krmivo, ktoré je vyrábané v Nemecku, dopĺňajú dôležité vitamíny a minerálne látky. Prednosti mačacieho krmiva MAC's Cat: delikátne šťavnaté krmivo pre všetky mačky vhodné taktiež pre nutrične citlivé mačky vyrobené v Nemecku min. 70% mäsa: prirodzená strava s výnimočnou chuťou bez mäsovej a kostnej múčky a geneticky upraveného mäsa bez obilnín, sóje, konzervačných látok a umelých farbív s taurínom: pre ostrý zrak a zdravé srdce bez prídavku cukru a soli s dôležitými vitamínmi a minerálmi: pre kompletnú, vyváženú výživu šetrná príprava

za cenu 9.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce