MAC´s Cat 12 x 200 g - Hydinové s brusnicami

MAC´s Cat 12 x 200 g - Losos a kuracie

15.49 €

Trhom osvedčený produkt, od populárnej značky MAC's - tento hit môžete zohnať za bombastickú cenu 15.49 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4027245008048
Do obchodu

Popis

MAC's

Unikátny s osvedčenou značkou MAC's - tento produkt obchodujeme v akcii za 15.49 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Prémiové krmivo MAC´s Cat pre všetky mačky obsahuje iba tie najkvalitnejšie suroviny. Kvôli priblíženiu k prirodzenej potrave voľne žijúcich mačiek obsahuje 70% najkvalitnejšieho mäsa, produkovaného v Nemecku. Krmivo je vhodné pre nutrične citlivé mačky a mačky trpiace potravinovou intoleranciou. Neobsahuje obilniny, sóju, lepok, konzervačné látky, chemické aditíva, arómy. Kvalitné zložky mäsa sa skladajú nielen zo svaloviny, ale taktiež z vnútorností (žalúdok, pečeň, srdce), a tým dodávajú do organizmu zvieraťa cenný taurín pre zdravú funkciu srdca a ostrý zrak. Zloženie nie je dochutené soľou, ani cukrom. Minerálne látky a vitamíny prispievajú k zdravému imunitnému systému. MAC's Cat krmivo v prehľade: vysoko kvalitné krmivo pre všetky mačky ideálne pre nutrične citlivé zvieratá vyrobené v Nemecku 70% obsah mäsa: pre prírodnú chuť NEOBSAHUJE zvieraciu ani kostnú múčku či geneticky upravené mäso NEOBSAHUJE obilie, sóju, konzervačné látky, arómy, chemické aditíva s taurínom: pre zdravú funkciu srdca a ostrý zrak s vitamínmi a minerálmi: pre zdravý vývoj a správnu funkciu obranyschopnosti šetrná príprava

za cenu 15.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce