MAC's Adult 6 x 800 g - kuracie & brusnice

MAC's Adult 6 x 800 g - kuracie & brusnice

16.79 €

Hit poslednej doby, od známeho výrobcu MAC's - tento tovar zakúpite s neuveriteľnou zľavou za 16.79 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4027245009045
Do obchodu

Popis

MAC's

Spokojnosť prinášajúci od MAC's - tento produkt objednáte vo zľavové akciu za 16.79 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

MAC's Adult je vysoko kvalitným konzervovaným krmivom pre psov. Jedinečná receptúra je vhodná i pre psov s potravinovými intoleranciami. Keďže mnoho psov v súčasnej dobe trpí rôznymi alergiami na potravinové zložky, je u tohto krmiva kladený zvláštny dôraz ľahkou stráviteľnosťou a vysokou akceptáciou. MAC's Adult obsahuje podiel mäsa minimálne 70 %, a neobsahuje mäsokostnú múčku ani lisované mäso, obsahuje výhradne svalovinu a vnútornosti ako sú pečeň, pľúca a srdce. Toto zloženie prepožičiava krmivu mimoriadnu chuť, dodáva dostatok energie a zaručuje vysokú akceptáciu. Krmivo neobsahuje obilniny, pretože tie môžu byť spúšťačmi rôznych alergií. Ako zdroj uhľohydrátov slúžia rôzne druhy ľahko stráviteľnej zeleniny, ako je tekvica alebo mrkva. Tieto zložky vykazujú minimálny alergénny potenciál a zaťažujú tráviace ústrojenstvo len minimálne. Neobsahuje umelé arómy, konzervačné látky ani farbivá. Naopak je bohaté na vitamíny a minerálne látky, aby Váš pes mal všetko, čo potrebuje pre svoj vitálny život. Vďaka šetrnému spracovaniu ostanú všetky dôležité látky zachované. Krmivo bolo vyrobené v Nemecku. MAC's Adult - prehľad: Exkluzívne mokré krmivo pre dospelých psov Vhodné i pre psov s intoleranciami alebo alergiami Vyrobené v Nemecku Minimálne 70% podiel mäsa: živočíšne proteíny najvyššej kvality ako zdroj energie Úplne bez mäsokostnej múčky a lisovaného mäsa S ľahko stráviteľnými uhľohydrátmi: vysoko stráviteľná zelenina alebo zemiaky s nízkym alergénnym potenciálom Bez sóje, umelých farbív, konzervantov a aróm S dôležitými vitamínmi a minerálmi: pre plnohodnotné stravovanie Šetrné spracovanie

za cenu 16.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce