Mačacia toaleta Savic Nestor Impression  - náhradný filter s aktívnym uhlím 1 kus

Mačacia toaleta Savic Nestor Impression - náhradný filter s aktívnym uhlím 1 kus

1.99 €

Akostný od producenta savic - tento artikel je v tento okamih za jedinečnú cenu 1.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 5411388009304
Do obchodu

Popis

savic

Vaše možnosti obohacujúce od známeho výrobcu savic - tento artikel čaká na vás v sezónne zľave za 1.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Mačacia toaleta Nestor Impression "Kitten Ribbon" zaujme nielen moderným štýlovým vzhľadom, ale tiež svojou praktickou stránkou. Toaleta disponuje veľkou výklopnou prednou stenou, vďaka ktorej bude čistenie toalety hračka. Naviac má toaleta vysokú spodnú vaničku a ponúka tak praktické a hygienické riešenie pre mačky, ktoré svoju potrebu vykonávajú v stoji. Horná časť so zabudovaným úchytom je spojená so spodnou vaničkou pomocou dvoch klipov. Filter s aktívnym uhlím, ktorý je súčasťou balenia, je zabudovaný v poklope a bráni úniku nepríjemných pachov. Filter je potrebné pravidelne vymieňať. Pre ľahší prístup možno poklop s priehľadnými lietajúcimi dvierkami vyklopiť hore. Toaleta Nestor Impression "Kitten Ribbon" je vhodná najmä pre bázlivých mačacích jedincov alebo tiež pre mačiatka, ktoré si na toaletu najprv zvykajú. Spočiatku ponechajte poklop otvorený, aby si mačka na toaletu zvykla. Vďaka priehľadným lietacím dvierkam mačka vidí von, i pokiaľ je poklop zavretý. Mačacia toaleta Savic Nestor Impression "Kitten Ribbon" v krátkom prehľade: designová toaleta pre mačky s výklopnou prednou stenou a roztomilým motívom mačiatok po oboch stranách veľký otvor pre ľahké čistenie: poklop i lietacie dvierka možno kompletne vyklopiť extrémne vysoká spodná vanička: čisté okolie i pri vykonávaní potreby v stoji znížený vstup 1 filter s aktívnym uhlím: súčasťou balenia minimálna tvorba nepríjemných pachov vyrobené v Belgicku lietajúce dvierka z priehľadného plastu: priehľadné a plynule sa otvárajúce úchyt: zabudovaný v poklope Farba: svetlo sivá / biela s potlačou mačiat po stranách toalety rozmery: celkový rozmer (d x š x v): 56 x 39 x 38,5 cm dno (d x š): 45 x 29 cm vanička vnútorné rozmery (d x š x v): cca. 50 x 34 x 12 - 25 cm vstup (š x v): 21 x 20 cm vstupná výška: 14 cm Tip: Zoohit odporúča uzatváracie klipy na výklopnom poklope ohnúť mierne dovnútra pre ľahšie otváranie a zatváranie. Savic Bag It Up Litter Bagy sú ideálnym doplnkom mačacích toaliet. Odľahčené, priehľadné fóliové vložky do mačacej toalety zabraňujú usadzovaniu moči a hrudiek podstielky na dne rôznych toaliet. Predlžuje sa tým životnosť toalety, sáčky zároveň zabraňujú zápachu a uľahčujú upratovanie. Viac informácií o Savic Bag It Up Litter Tray Bags nájdete tu: Savic Bag It Up Litter Tray Bags

za cenu 1.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce