LUPOSAN 30 Pellets na kĺby - 1100 g

LUPOSAN 30 Pellets na kĺby - 675 g

29.99 €

V akcii je čo berieme od značky Luposan - tento produkt posielame v bombastické akcii za 29.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4032326012470
Do obchodu

Popis

Luposan

Prestížny od populárnej značky Luposan - tento artikel objednávajte extra výhodne za 29.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

LUPOSAN na kĺby je 100% čisto prírodný účinný komplex určený pre psov, ktorý bol cielene vyvinutý na posilnenie väzivových štruktúr pohybového aparátu. Produkt má formu peliet, ktoré sa vyznačujú vysokým obsahom extraktu z mušlí (30 %) novozélandskej Perna Canaliculus, tiež glykosaminglykany a omega 3 mastnými kyselinami, ktoré obnovujú, starajú a chránia kĺbové chrupavky a zároveň podporujú tvorbu kĺbového mazu. Všetky zložky LUPOSAN kĺbového preparátu sú primárne určené na ochranu kĺbov: LUPOSAN 30 Pellets na kĺby - prehľad: Vysoký podiel extraktu z mušlí na ochranu a posilnenie väzov, spojív, chrupaviek a šliach (30%) Vysoký podiel glykosaminglykanu Podporuje výstavbu chrupaviek a maziva Extrakt z hroznových jadier a vitamín C z malpígie sprievodne chráni chrupavky a kĺby Kyselina gammalinolenová a omega 3 mastné kyseliny z morského lososa a pupalky pomáha pri zápaloch kĺbov Vo forme peliet Prečo LUPOSAN používať: S postupujúcim vekom dochádza k tomu, že sa kĺby nerovnomerne opotrebúvajú, teda môže ľahšie dôjsť k zápalu, ktorý je spôsobený jednostranným, nadmerným zaťažením. Po zranení : u zlomenín sú kĺby vplyvom bolesti alebo mechanického obmedzenia dlahami, sadrou či ovínadiel jednostranne zaťažené, čo môže mať negatívny vplyv na chrupavky. U šteniat veľkých plemien sa môžu vplyvom rýchleho rastu vyskytnúť problémy s kĺbmi vplyvom nedostatočného množstva prijatých živín. V šteňacom veku sa tento problém prejavuje bolesťami a obmedzením pohybu. Dôvody dané plemenom: niektoré šľachtené plemená trpia kĺbovými ťažkosťami, zodpovedajúcimi doplakami stravy môžete týmto ťažkostiam predísť. Navyše produkt LUPOSAN posilňuje aj ušné chrupavky predovšetkým u plemien, ktoré majú stojné uši. Ak bude LUPOSAN podávaný gravidnej fene v tretej a poslednej perióde gravidity, dodáva vitalizujúce látky matke aj šteňatám. Vhodné aj pre psov, ktorí majú zvýšenú športovú aktivitu. LUPOSAN na kĺby podporuje hybnosť, vitalitu aj výkon. Optimálna strava + pohyb = zdravý pohybový aparát. Ak Váš pes nechce LUPOSAN vo forme peliet, môžete vyskúšať aj iné formy LUPOSAN 20 prášok na kĺby s 20 % extraktom z mušlí alebo LUPOSAN 40 tablety na kĺby so 40 % extraktom z mušlí.

za cenu 29.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce