Lupo Sensitiv 24/10 - výhodné balenie 2 x 15 kg

Lupo Sensitiv 24/10 - výhodné balenie 2 x 15 kg

39.99 €

Toto si zamilujete: s pečaťou kvality Lupo sensitiv - tento artikel je v tento okamih vo zľavové akciu za 75.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4032314030349
Do obchodu

Popis

Lupo sensitiv

Produkt osvedčený zákazníkmi, od Lupo sensitiv - tento artikel je v túto chvíľu v perfektnej akcii za 75.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

S Lupo Sensitiv 24/10 zabezpečíte Vášmu psovi bezproblémové krmivo. Správna výživa je práve u alergických psov najdôležitejším predpokladom pre zdravie a vitalitu. Mnoho psov reaguje na jednotlivé zložky krmiva alergiami, tráviacimi problémami či kožnými chorobami. Za to nie sú ale zodpovedné jednotlivé zložky potravy, ale ich denaturácia. Navyše je u citlivých psov dôležité, aby ich krmivo neobsahovalo zložky vyvolávajúce alergie. Lupo Sensitiv 24/10 je vhodné pre: normálne až silne aktívnych psov dospelé psy s normálnou hmotnosťou odchov šteniat gravidné a dojčiace feny psy, ktorí majú kvôli krmivu problémy s metabolizmom alergické psy Monoproteín - čisté kuracie mäso: LUPO Sensitiv obsahuje 100% čisté kuracie mäso z voľného chovu! Chov kurčiat je zaistený bez použitia geneticky modifikovaných prostriedkov či rast podporujúcich hormónov. Toto je pravidelne kontrolované nezávislými laboratóriami Neobsahuje glutény - zaručene bez obilnín: Obilniny ako napr raž, pšenica či jačmeň vedú často vďaka obsahu lepku k alergickým reakciám. Preto využíva LUPO Sensitiv ako zdroj sacharidov zemiakovú múčku. LupoZell podporuje a zaopatruje: LupoZell je špeciálna zmes semien pestreca mariánskeho, púpavy, liečivej zeminy, suchej rašeliny a za studena lisovaného ľanového, brutnákového, repkového a lososového oleja. Pestrec mariánsky, púpava, liečivá zemina a suchá rašelina podporujú funkciu pečene, obličiek a čriev, oleje zásobujú pokožku a srsť esenciálnymi mastnými kyselinami. Icepressed k uchovaniu životne dôležitých látok: Vďaka špeciálnemu, zákonom chránenému procesu Icepressed zostanú všetky dôležité zložky zachované vo svojej hodnote. Lupo Sensitiv je plnohodnotné krmivo, ktoré je vyrobené zo starostlivo vybraných prísad. Krmivo obsahuje napríklad podiel mäsa z kurčaťa z miestnych chovov. Pri výrobe nie sú použité farbivá, chuťové zvýrazňovače, bravčové mäso, silno zahrievané tuky, živočíšna múčka, kuchynský odpad, cukor, sója a mliečne výrobky. Ďalej neobsahuje krmivo obilniny ako pšenicu, jačmeň, žito alebo ovos, ktoré môžu svojím obsahom gluténov viesť k alergickým reakciám. Využitie tu nájde vysoko stráviteľná zemiaková múka, vďaka ktorej je krmivo veľmi dobre znášané. Granule sú vyrobené procesom lisovania za studena. Tým v krmive zostanú takmer kompletne zachované vitamíny, bielkoviny, živočíšne tuky a rastlinné oleje. Granulácia pri max 48 stupňoch zaručuje optimálnu stráviteľnosť. Okrem toho je tvar granúl optimálny pre Vášho psa. Lupo Sensitiv 24/10 dodá Vášmu psovi energiu, zaistí hustú a lesknúcu sa srsť, skvelú kondíciu a telesnú výdrž. Lupo Sensitiv 24/10 navyše prispieva k silným kostiam, zubom a svalstvu.

za cenu 75.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce