Lukullus Adult A Casa 6 x 400 g - Jemná kačica s jablkami

8.79 €

Hit z katalógu: so známou značkou Lukullus - tento produkt doručujeme po zľave za 8.79 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4062911005259
Do obchodu

Popis

Lukullus

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od top výrobcu Lukullus - tento produkt dodávame s unikátnou zľavou za 8.79 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Lukullus A Casa je krmivo určené pre labužníkov. Bezobilninová receptúra so starostlivo vyberanými ingredienciami, ktoré boli šetrne upravené varením. Šťavnatá a jemná konzistencia krmiva ponúka vášmu psovi jedlo, ktoré chutí ako pripravené doma. Krmivo Lukullus A Casa Jemná kačica a teľa s jablkami sa skladá z jemného teľacieho a šťavnatého kačacieho mäsa, v kombinácii s miestnymi superpotravinami: hrášok, jablká a baza. Receptúra je obohatená lososovým a olivovým olejom, ktoré sú prírodným zdrojom omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Prírodné a bezobilninové krmivo poskytne vášmu psovi všetky dôležité živiny. Všetky prísady boli šetrne upravené varením tak, aby si krmivo zachovalo vynikajúcu chuť a jedinečnú šťavnatú jemnú konzistenciu. Lukullus A Casa – jedlo, ktoré chutí ako s láskou doma pripravené. Krmivo Lukullus A Casa Šťavnatá morka s rozmarínom sa skladá z výdatného, šťavnatého morčacieho mäsa a lahodného lososa v kombinácii s domácimi superpotravinami: červenou repou, ríbezľami a plodmi arónie. Olej z vlašských orechov dodáva receptúre prírodný zdroj omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Bezobilninová a prírodná receptúra dodáva vášmu psovi všetky základné živiny. Všetky prísady sú pomaly varené. To dodáva krmivu vynikajúcu chuť a jedinečnú, šťavnato-mäkkú konzistenciu. Lukullus a Casa – krmivo, ktoré chutí ako pripravené doma a s láskou. Krmivo Lukullus A Casa Výdatné kura s bylinkami sa skladá z jemného kuracieho a jahňacieho mäsa v kombinácii s domácimi superpotravinami: mrkvou, hruškami a čučoriedkami. Borákový olej dodáva receptúre prírodný zdroj omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Bezobilninová a prírodná receptúra poskytuje vášmu psovi všetky základné živiny. Všetky prísady sú pomaly varené. To dodáva krmivu vynikajúcu chuť a jedinečnú, šťavnato-mäkkú konzistenciu. Lukullus a Casa – krmivo, ktoré chutí ako pripravené doma a s láskou. Nechajte sa krmivom Lukullus A Casa presvedčiť sami: • Lahodné mokré krmivo pre psov, šetrne pripravené a pomaly varené • Bezobilninová receptúra • Starostlivo vyberané prísady: jemné, výdatné teľacie mäso a šťavnatá kačica • Rozmanitosť chutí: miestna zelenina a ovocie, bylinky a oleje • Šťavnatá jemná konzistencia s viditeľnými kúskami zeleniny a bylinkami pre neobyčajnú chuť a vôňu • Vyrobené v rodinnom podniku, v malom nemeckom mestečku na Dolnom Porýní Lukullus a Casa – krmivo, ktoré chutí ako pripravené doma a s láskou.

za cenu 8.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce