Lukullus 1

Lukullus 1,5 kg granúl + 400 g konzerva vo výhodnom balení - granuly kura & severomorský losos + konzerva hydina & jahňacie

6.99 €

V akcii je len tu čo berieme od značky Lukullus - tento hit môžete získať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 6.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4260077048213
Do obchodu

Popis

Lukullus

Práve je za dobrú cenu od spoločnosti Lukullus - tento produkt dodávame s úžasnou cenovkou 6.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Lukullus prémiové krmivo pre psov sú kvalitné a zdravé granuly, ktoré sú pripravované z prírodných zložiek veľmi šetrným výrobným procesom - lisovaním za studena. Vďaka tomu zostávajú zložky krmiva a chuť starostlivo vybraných prísad v prírodnom stave, pretože príroda obsahuje všetko, čo Váš pes potrebuje. Vyskúšajte tieto granuly spolu s konzervou vo výhodnom balení za výhodnú cenu! - granuly charolaiské hovädzie pstruh + konzerva králik divina - granuly kura severomorský losos + konzerva hydina jahňacie Prednosti granúl Lukullus v prehľade: zo starostlivo vybraných zložiek lisované za studena, šetrný výrobný proces ideálne zachováva chuť pôvodných surovín prírodne konzervované bylinkami neobsahuje geneticky modifikované zložky Lukullus dôveruje sile prírody. Mimochodom: Lukullus granuly pre psov sa výborne hodia aj ako zdravá maškrta. Jednoducho dajte Vášmu psíkovi hrsť granúl Lukullus za odmenu (množstvo krmiva je závislé na rase psa, veku a aktivite; prosím, redukujte bežnú dennú dávku krmiva o množstvo granúl dané ako odmena). Váš pes bude túto maškrtu jednoducho zbožňovať! Viac informácií o krmive v konzervách nájdete tu: Lukullus 1 x 400 g konzerva na vyskúšanie! Viac infromácií o granuloch Lukullus nájdete tu: Lukullus charolaiské hovädzie pstruh Lukullus Barbarie - kačica jahňacie mäso Lukullus kura severomorský losos Skladujte v chlade a suchu. Nevhodné uchovávať vo vzduchotesných nádobách. Naše produkty chceme vyrábať čo najviac prírodne bez použitia chemických prísad ako napr. konzervačných látok, farbív a atraktantov. Z tohto dôvodu majú všetky naše za studena lisované produkty životnosť 8 mesiacov od výroby.

za cenu 6.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce