Latexová hračka pre psov Vajce s prekvapením  - 3 kusy vo výhodnom balení

Latexová hračka pre psov Vajce s prekvapením - 3 kusy vo výhodnom balení

1.79 €

V akcii je práve teraz od známej značky zooplus Exclusive - tento artikel odporúčame v akcii za 4.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 4054651749883
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Neodoláte: od známeho výrobcu zooplus Exclusive - tento hit ľahko nájdete po zlacnenie za 4.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nič naviac!

Farebné, mäkké latexové vajíčko pre malých psov, ukrývajúce pískajúce prekvapenie! Najprv Váš štvornohý miláčik vajíčko opatrne prehliadne a potom ho dôkladne preskúma: Žlté vajíčko s farebnými bodkami oňuchá, ohmatá labkami, stlačí a hop ... vykukne malé vajíčko. Moment prekvapenia sa podaril, zvedavosť je prebudená a kuriatko sa opäť ukryje vnútri vajíčka. Naozaj vydarená hračka, ktorá zaistí skvelú, dlhotrvajúcu. Upozorňujeme, že je táto hračka malá iba 8 cm a je preto vhodná len pre mladých psov a psov malých plemien. U väčších zvierat hrozí nebezpečenstvo požitie celej hračky. Latex v žalúdku a v črevách za normálnych okolností netvrdne a bez problémov dochádza k jeho vylúčeniu z tela, požitia malých častí je preto zdraviu neškodné.  Latexová hračka pre psov Vajce s prekvapením v krátkom prehľade: Vtipná hračka pre malých psov S efektom prekvapenia: pri stlačení sa vajíčko otvorí a vykľuje sa malé kuriatko Vyzývavé pískatko: s hlasným pískatkom, ktoré sa postará o skvelú zábavu Mäkký latex: neškodný pri požití malých častí Všestranná zábava: stále napínavo a prekvapivo, zaistí dlhotrvajúcu zábavu Farba: bunt (3 rôzne farebné kombinácie, farba nie je voliteľná) Materiál: latex Rozmery: cca. Ø 6 x v 8 cm (cca. v 11 cm s vystrčenou kuracou hlavičkou) Upozornenie: Pri hre s hračkou majte psa pod neustálym dohľadom. Pravidelne hračku kontrolujte, či nie je poškodená alebo nechýbajú niektoré časti. V takom prípade hračku vymeňte, aby nedošlo k zraneniu zvieraťa.

za cenu 4.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce