Kosť Nylabone Puppybone - 2 ks

Kosť Nylabone Puppybone - 2 ks

3.29 €

Poctivý výrobok, čo berieme od značky Nylabone - tento hit ľahko nájdete v akcii za 5.49 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 018214552000
Do obchodu

Popis

Nylabone

Akostný s trendy značkou Nylabone - tento artikel neprepásnite po zľave za 5.49 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Žuvacia kosť Nylabone Puppybone povzbudzuje šteňa k intenzívnemu žuvaniu a poskytne mu dlhodobý pôžitok zo žuvania. Posilňuje žuvacie svalstvo a masíruje ďasná. Mäkký plast je vhodný pre čeľusti malých psíkov a dôkladne čistí chrup. Lákavej vôni kuracieho mäsa Váš psí miláčik neodolá! Kuracia chuť prestupuje celou kosťou a premení žuvanie v gurmánsky zážitok. Počas žuvania dochádza k šetrnému odstraňovaniu povlaku a zubného kameňa. Špeciálny proces výroby zaistí dlhú životnosť materiálu, ktorý Váš pes iba tak neroztrhá. Nehrozí tak vdýchnutie alebo prehltnutie časti kosti a Váš pes si môže nerušene užívať dlhodobé žuvanie. Nylabone Puppybone pre dlhodobé intenzívne žuvanie - zábavné čistenie zubov! Nylabone Puppybone v krátkom prehľade: určená špeciálne pre šteňatá žuvacia kosť z termoplastického plastu, starajúca sa o chrup šetrné čistenie chrupu: Mäkký materiál obrusuje zubný kameň a zabraňuje tvorbe zubného povlaku odolná: neláme sa na menšie kúsky podporuje prirodzené inštinkty rôzne veľkosti pre individuálnu starostlivosť odporúčaná zverolekármi robustný materiál pre dlhodobé žuvanie delikátna kuracia príchuť vyrobené v USA Upozornenie: Farba kosti sa môže líšiť od vyobrazenej kosti! veľkosť: vhodná pre: S malí psi do 11 kg Upozornenie: Pri hre s touto hračkou majte Vášho psa neustále pod dohľadom. Pravidelne kontrolujte, či nie je výrobok poškodený alebo nemá ostré hrany. Ak áno, výrobok vymeňte, aby nedošlo k zraneniu Vášho zvieraťa.

za cenu 5.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce