Konská koža - prúžky - 150 g

Konská koža - prúžky - 150 g

12.79 €

Prvotriedný od spoločnosti Dog Snagger - tento hit môžete získať v časovej obmedzenej zľave za 4.79 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4062911006980
Do obchodu

Popis

Dog Snagger

Hit poslednej doby, kvalitné značky Dog Snagger - tento artikel objednávajte za skvelú cenu 4.79 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Prúžky konskej kože sú prírodné, pachovo neutrálne, nízkotučné a obzvlášť dobre stráviteľné žuvacie maškrty, ktoré sú vhodné aj pre psy so špeciálnymi požiadavkami na stravu. Vďaka šetrnému sušeniu vzduchom neobsahuje tento prírodný snack konzervanty, farbivá ani aromatá a neobsahuje ani cukor a obilniny. Prúžky konskej kože možno dobre dávkovať. Prúžky poskytnú Vášmu psovi stredne dlhú žuvaciu zábavu, bez kostí a chrupaviek. Chutné prúžky konskej kože sú vyrábané vo Švajčiarsku. Tieto prúžky konskej kože sú vhodné ako surovina pre suché barfovanie.    100% konské Vyrobené vo Švajčiarsku Aj pre psy citlivé na stravu Bez kostí a chrupaviek Obzvlášť dobre stráviteľné Nízkotučné Prírodný snack na zabavenie a za odmenu Bez konzervantov a farbív Bez cukru a obilnín Vhodné ako surovina pre suché barfovanie alebo ako BARF snack Stredne dlhá žuvacia zábava Intenzita pachu (škála 1-5, keď 5 je veľmi intenzívna) 1 Veľkosť produktu (je orientačná, môže sa líšiť): cca 13 cm výška x 3 cm šírka Veľkosť obalu (výška x šírka) 16 x 26 cm   Vsaďte na prírodu a potešte Vášho psa! Keďže sa jedná o prírodné produkty, môže dochádzať k odlišnostiam vo veľkosti, vzhľade a farebnosti jednotlivých produktov.    

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce