Konopná podložka pre hlodavce - 40 x 100 cm

Konopná podložka pre hlodavce - 40 x 100 cm

6.99 €

V akcii je len tu od populárneho výrobcu Hugro - tento artikel je v tento okamih za skvelú cenu 6.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4017169060208
Do obchodu

Popis

Hugro

Obľúbený produkt s osvedčenou značkou Hugro - tento artikel nakupujte za vynikajúcu cenu 6.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

S touto podložkou pre hlodavce zo 100% prírodných konopných vláken urobíte pre Vášho miláčika jednoznačne len to najlepšie: Vaše zviera bude mať k dispozícii prírodnú, bio podložku z konope, ktorej rozmery môžete podľa ľubovôle upraviť. Naviac neboli tieto podložky ošetrené pesticídmi ani inými chemickými látkami. Vďaka mäkkým vláknam bude Váš hlodavec milovať hranie a odpočinok na tejto podložke. Konopné podložky slúžia u malých zvierat i ako prirodzený materiál vhodný k budovaniu hniezda. Z podložky možno vyťahovať malé vlákna a tie potom použiť k budovaniu útulného príbytku. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o prírodný materiál, ktorý nechytá prach, je podložka vhodná i pre veľmi citlivé zvieratá, ktoré trpia ochoreniami dýchacích ciest alebo majú alergie. Je tiež možné podložku používať ako šikovnú pomôcku k tomu, aby sa zabránilo znečisteniu alebo zraněniu zvieraťa. Prednosti, ktoré Vaše zviera ocení: 100 % biologické konope - chráni pred atakom roztočov Bez pesticídov či iných chemických látok Žiadne chemické ani umelé vône Skutočne mäkké - nabáda teda zviera k hraniu a hlodaniu Vhodné pre alergikov Slúži ako prirodzené hniezdo a zábava Dostupné v rôznych veľkostiach, pričom rozmer možno upraviť Upozornenie a možné vedľajšie účinky: Prosím majte na pamäti, že v ojedinelých prípadoch môže dôjsť k problémov pri trávení konopných vlákien.

za cenu 6.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce