Kong Wobbler Snackball - 19 x 13 cm

Kong Wobbler Snackball - 19 x 13 cm

11.99 €

Trhom osvedčený produkt, od kvalitného výrobcu Kong - tento produkt máte po jednoduchej objednávke po zľave za 11.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 035585034003
Do obchodu

Popis

Kong

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od známej značky Kong - tento hit môžete získať v časovej obmedzenej zľave za 11.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Zaháňač nudy prinášajúci absolútnu radosť z hry! Kong Wobbler Snackball sa naplní obľúbenými snackmi Vášho psíka a hra môže začať!Ak Váš maznáčik zostáva občas sám, táto hračka dokonale zaženie dlhú chvíľu. Plne psíka zamestná a čas potom zletí ako nič! Ideálny taktiež pre psov, ktorí musia schudnúť, ale nemajú radi nadmerný pohyb. Kong Wobbler Snackball sa dá jednoducho rozskrutkovať a naplniť snackmi alebo i celou porciou suchého krmiva. Uvidíte, ako bude mať zrazu Váš chlpáč radosť z pohybu! Ako to funguje? Naplnený Kong Wobbler Snackball sa postaví na zem. Ako náhle do neho Váš štvornohý miláčik ťukne ňufákom alebo labkou, začne sa gúľať po zemi do nepredvídateľných smerov a snacky či krmivo bude z neho postupne vypadávať skrz cca. 2 cm dieru na boku. Psíkovia sa veľmi rýchlo naučia, že ak budú do hračky búchať, dostanú maškrty, ale tým, že sa hračka pohybuje veľmi nepredvídateľne, nikdy to nebude nuda! Do Kong Wobbler Snackball sa vojdú asi 2 hrnčeky krmiva. Upozornenie: Ak chcete Vášho psíka nechať s hračkou osamote, najskôr ho niekoľkokrát pri hre pozorujte. Ukážte mu, ako dostane z hračky krmivo a nechajte ho, aby si na hračku zvykol. Ak ste majiteľom či majiteľkou psa veľmi veľkej rasy, nie je vylúčené, že sa mu môže podariť Kong Wobbler Snackball rozhryznúť, i keď je vyrobený z pevného a odolného materiálu. V tomto prípade mu hračku vezmite.

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce