KONG Trekkers Moose - Vel. M/L: D 32 x Š 22 x V 25cm

KONG Trekkers Moose - Vel. M/L: D 32 x Š 22 x V 25cm

7.29 €

Prestížny od Kong - tento hit môžete zohnať po zľave za 7.29 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 035585446035
Do obchodu

Popis

Kong

Trendy s trendy značkou Kong - tento produkt dodávame v hustej akciu za 7.29 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Divočina volá: tento pekný, rozstrapatený sobík si s Vaším psíkom rád zažartuje! Priláka ho svojimi šuštiacimi parôžkami, pískaním alebo hrkajúcimi zvukmi – ani tí najnáročnejší psíkovia skrátka neodolajú!  Vďaka jedinečnému guľatému a do ruky padnúcemu prevedeniu je hračka vhodná na aportovanie, hádzanie aj trhanie. Keďže je navyše vyrobená z mäkkého plyšu, bude Vášmu psíkovi kamarátom aj pri spánku a odpočinku. Vo vnútornej časti hračky sú umiestnené hneď dve pískatká - jedno vydáva vysoký, druhé nízky tón. Preto sob pri zatrasení hrká a ak sa dotknete jeho parožia, tak šuští. Zvuky sú naozaj rozmanité, Váš psík sa zaručene nudiť nebude! Svojim roztomilým vzhľadom a vyšitými očami aj mnohými spôsobmi využitia je sobík z rady KONG Trekkers perfektným obohatením herného života Vášho psíka! KONG Trekkers Moose - prehľad: Hračka z rady KONG Trekkers vhodná pre psov  Pre upokojenie jedinca Pekný vzhľad: sob s vyšitými očami, šuštiacimi parohmi a 2 pískatkami Pískatko s vysokým a nízkym tónom: nabáda na hranie, zabezpečuje rozmanitosť S hrkajúcimi perlami z kukuričného škrobu: pre ešte viac zábavy Šuštiaca fólia na paroží: Vášho psíka určite očarí Okrúhl: ideálne na trhanie, aportovanie a hádzanie Z mäkkého plyšu: vhodné aj na maznanie/li> Farba: hnedá Materiál: 100% polyester Rozmer: Celkom: cca. D 32 x Š 22 x V 25cm Kruh: cca. Ø 17 x Š 3,5cm Priemer kruhu: cca. Ø 7,5cm Upozornenie: Žiadna hračka nie je nezničiteľná. Rovnako ako u každého iného produktu by ste mali mať zviera pri manipulácii s hračkou pod dohľadom, tiež by ste mali hračku pravidelne kontrolovať a v prípade, že zistíte chybu, tak danú časť bezodkladne vymeňte alebo nahraďte celú hračku. Predídete tak prípadnému poraneniu zvieraťa.

za cenu 7.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce