Kong Kickeroo - žirafí design

Kong Kickeroo - žirafí design, cca 29 cm

3.79 €

Top produkt, od obľúbenej spoločnosti Kong - tento tovar si môžete objednať po zlacnenie za 3.79 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 0035585055503
Do obchodu

Popis

Kong

Váš obľúbený tovar, od top výrobcu Kong - tento produkt dodávame s VIP zľavou pre každého za 3.79 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to sa jednoducho oplatí.

Hračka Kong Kickeroo nastavuje nový trend! Loví Vaša mačka rada? Potom je pre ňu hračka Kong Kickeroo v modernom žirafom designe presne tým pravým. Vďaka plyšovému chvostu sa hračka Kickeroo dokonale podobá koristi. Záujem Vašej mačky vzbudí navyše catnip, ktorý je taktiež súčasťou tejto hračky. Uprene hľadieť na korisť, pomalé zakrádanie ku koristi a nakoniec ulovenie koristi podporujú aktivitu a prirodzené pudy Vašej mačky. Váš mačací kamarát tak zostane fit a pri sile. V prípade únavy slúži hračka Kong Kickeroo taktiež ako mäkký vankúšik. Veľkosť: cca. V 29 x Š 9 x H 6,5 cm Upozornenie: Ako u každého iného produktu by ste mali dohliadnuť na hru Vášho zvieraťa s touto hračkou. Prosíme, pravidelne hračku kontrolujte, či nie je poškodená a v prípade odhaleného nedostatku ju vymeňte, inak by nemohlo byť vylúčené zranenie zvieraťa.

za cenu 3.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce