Kong Extreme čierny - XL (13 cm)

Kong Extreme čierny - XL (13 cm)

11.99 €

Váš obľúbený produkt, od známej značky Kong - tento artikel je v túto chvíľu za bombastickú cenu 11.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 0035585111025
Do obchodu

Popis

Kong

Dnes je tu pre vás od kvalitnej značky Kong - tento artikel pořizujte extra výhodne za 11.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Zdemoluje Váš pes skôr či neskôr každú hračku? Potom je čas zaobstarať mu KONG Extreme. Ide o najpevnejšiu verziu populárnej hračky KONG, ktorá odolá uhryznutiu i veľkých, zvedavých psov. KONG Extreme je vyrobený zo 100% prírodného kaučuku a má veľmi príjemnú štruktúru, vďaka ktorej bude Váš pes hračku rád žuť. Navyše sa táto hračka vyznačuje nepredvídateľným správaním pri hraní, čo znamená, že skáče všetkými smermi a to prispieva k aktivácii prirodzeného loveckého a hracieho inštinktu psa. KONG Extreme bude ešte atraktívnejší, ak ho naplníte vhodnými lahôdkami, ako sú napríklad malé žuvacie kosti a krekry, ktoré môžete následne použiť ako odmenu po úspešnom "love". Maškrtu jednoducho zastrčíte do diery vo vnútri hračky. V porovnaní s inými žuvacími hračkami znesie KONG Extreme i dlhé pazúry a silné zuby Vášho psa. Gumový materiál je extrémne odolný, a preto sa po krátkej dobe nezačne rozpadať. Rovnako ako ostatné varianty KONG, je tiež KONG Extreme v ponuke v rôznych veľkostiach, ktoré sú vhodné pre psy rôznych rás a hmotnostných tried. KONG Extreme v prehľade: Extrémne pevná hračka pre psy určená na hranie, aportovanie a žuvanie Ideálne pre naplnenie maškrtmi Hračka pre dospelé psy so silným záhryzom, ktorí radi žujú Skáče nepredvídateľne všetkými smermi - pes si s ním užije ešte viac zábavy! Farba: Čierna Materiál: Prírodný kaučuk Veľkosť: XL pre psy 27 - 41 kg: ca. V 13 x Š 9 x H 9 cm XXL pre psy od 35 kg: ca. V 15 x Š 10 x H 10 cm Váha: Veľkosť XL: ca 340 g Veľkosť XXL: ca 550 g Upozornenie: Rovnako ako u iných hračiek pre psy by sa aj s touto hračkou malo zviera hrať pod dohľadom pána alebo inej zodpovednej osoby. Prosíme dbajte na to, aby hračka, s ktorou sa Váš pes hraje, bola nepoškodená. Stav hračky pravidelne kontrolujte. V prípade, že je hračka poškodená alebo jej už chýbajú niektoré súčiastky, túto hračku prosím nahraďte. Zamedzíte tak prípadnému zraneniu Vášho psa.

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce