KONG Connects Window Teaser - 1 kus

KONG Connects Window Teaser - 1 kus

4.49 €

Kvalitný kvalitné značky Kong - tento artikel je tu pre vás s neuveriteľnou zľavou za 4.49 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 035585334219
Do obchodu

Popis

Kong

Toto si zamilujete: od kvalitnej značky Kong - tento tovar si môžete nechať dodať v úžasnej akcii za 4.49 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Vynaliezavé a zábavné trávenie času pre Vašu mačku, ktorá vďaka tejto hračke bude neustále vyzýva k aktivite: KONG Connects Window Teaser je podobný udičke pre mačky, je však na jednom konci vybavený prísavkou pre upevnenie. Tak môžete predmet umiestniť na okno, balkónové dvere alebo iné hladké povrchy. Na udičke sa hojdá kytička a farebný vtáčik s pierkami, ktorý bude zviera ponúkať k naťahovaniu sa, k vysokým výskokom a potom k chytaniu a pošťuchovaniu labkou tak, aby hračka divoko lietala vzduchom tam a späť.Vo vnútri vtáčika sa nachádza severoamerická prémiová šanta mačacia, ktorá mačky láka. Aby bola túžba po hre podnietená na maximum, je vtáčik vo vnútri vyplnený šuštiacim materiálom. Tak sa táto farebná hračka postará o dlhotrvajúcu zábavu a podnecuje i k samostatnému hraniu sa. Zároveň prebúdza prirodzené inštinkty mačky, teda túžbu po pohybe, love a chytaní. KONG Connects Window Teaser - prehľad: Zábavná hračka pre mačky Založená na princípe udičky pre mačku: kytička s farebným vtáčikom hojdajúcim sa na šnúrke a nabádajú k hre S prísavkou: možno upevniť na okno, balkónové dvere a všetky hladké povrchy, teda nemusíte udičku sami držať Podporuje aktivitu: nabáda mačku k naťahovaniu sa, skákaniu a pošťuchovaniu labkou So šantou mačacou: obsahuje severoamerickú prémiovú šantu, ktorá svojou vôňou vzbudzuje túžbu po hre So šuštiacou výplňou: prebúdza záujem o hračku Farebné pierka: slepičie pierka pôsobia veľmi lákavo Dlhotrvajúca zábava: vďaka neprehliadnuteľným pohybom vo vzduchu, kývaniu a atraktívnej výplni Možnosť samostatného zabavenia sa: poskytuje zvierati zábavu i vo chvíli, kedy Vy nemáte čas Stimuluje prirodzené inštinkty: uspokojuje potrebu po pohybe, love a chytaní Vysoká kvalita: od výrobcu KONG, známy svojimi hračkami, ktoré dlho vydržia, sú nápadité a chytré Farba: modrá, lila, ružová, farbu nemožno ľubovoľne zvoliť Materiál: PP (polypropylén), polyester, šanta, slepičie pierka Rozmer: Celková dĺžka: cca. D 95 cm Umelohmotná tyč, ohnutá: cca. D 35 cm Gumové lanko: cca. D 50 cm Hračka (bez pierok): cca. D 9,5 x Š 6 x V 4,5 cm Upozornenie: Ako u každého iného produktu by ste mali mať zviera pri manipulácii s hračkou pod dohľadom. V prípade, že dôjde k defektu, tak poškodenú časť neodkladne vymeňte, prípadne vymeňte hračku celú. Predídete tak prípadnému poraneniu Vášho zvieraťa.

za cenu 4.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce