Kong Classic červený - S (7 cm)

Kong Classic červený - S (7 cm)

4.49 €

Príjemné pocity nadväzujúci s osvedčenou značkou Kong - tento artikel je v tento okamih za mimoriadne nízku cenu 4.49 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 035585111315
Do obchodu

Popis

Kong

Práve je za dobrú cenu od známeho výrobcu Kong - tento tovar si môžete zakúpiť s výnimočnou zľavou za 4.49 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

KONG Classic nenesie svoje meno bez dôvodu - ide o klasickú a osvedčenú hračku pre psy, ktorá je ideálna na žuvanie a hranie a navyše môže byť naplnená nejakou dobrotou. Psy majú prirodzenú potrebu loviť a žuť. S KONG Classic dáte svojmu štvornohému kamarátovi hračku, ktorá je medzi psíkmi veľmi obľúbená a navrhnutá špeciálne pre uspokojenie ich túžby po love. Hračka je vyrobená z prírodného červeného kaučuku a prekvapí svojou príjemnou štruktúrou, ktorá priamo nabáda na zahryznutie. KONG Classic je skvelá k zahnaniu nudy na čerstvom vzduchu - môžete sa s ňou hrať na schovávačku alebo aportovať. Zvláštnosťou hračky je, že skáče a hopsá úplne nečakane všetkými smermi. Predstavuje báječnú výzvu pri hre, ktorá prebudí lovecký inštinkt psa. Predovšetkým keď ešte do stredu hračky Kong umiestnite nejakú obľúbenú pochúťku či maškrtu. KONG Classic sa pre Vášho psa stáva ešte zaujímavejšie, keď ho vybavíte nejakou pochúťkou, ktorú Váš psík miluje. Žuvacie kosti alebo iné maškrty jednoducho strčíte dovnútra pripraveným otvorom. Pokiaľ pes hračku "uloví", môžete ho maškrtou odmeniť. Majitelia psíkov nás často informujú o tom, že ich miláčik si s hračkou KONG Classic dokáže hrať celé hodiny. Doprajte mu zamestnanie, ktoré naraz prebúdza niekoľko zmyslov. KONG Classic je k dispozícii v rôznych veľkostiach, a preto je vhodný ako pre malé, tak veľké rasy psov. KONG Classic v prehľade: Hračka pre psy určená na hranie, aportovanie a žuvanie Skáče a hopsá nepredvídateľne všetkými smermi Dá sa naplniť maškrtami napr. žuvacie kostí Uspokojí prírodnú túžbu po hraní a žuvaní Farba: červená Materiál: prírodný kaučuk Prehľad veľkostí: Veľkosť Rozmer Vhodné pre psy: S ca. V 7 x Š 4,5 x H 4,5 cm do 9 kg M ca. V 8,5 x Š 5,5 x H 5,5 cm 7 – 16 kg L ca. V 10 x Š 6,5 x H 6,5 cm 13 – 30 kg XL ca. V 13 x Š 9 x H 9 cm 27 - 41 kg Upozornenie: Rovnako ako u iných hračiek pre psy by sa aj s touto hračkou malo zviera hrať pod dohľadom pána alebo inej zodpovednej osoby. Prosíme dbajte na to, aby hračka, s ktorou sa Váš pes hraje, bola nepoškodená. Stav hračky pravidelne kontrolujte. V prípade, že je hračka poškodená alebo jej už chýbajú niektoré súčiastky, túto hračku prosím nahraďte. Zamedzíte tak prípadnému zraneniu Vášho psa.

za cenu 4.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce