Klietka pre malé zvieratá Perfect - D 79 x Š 52 x V 99

Klietka pre malé zvieratá Perfect - D 79 x Š 52 x V 99

64.99 €

Jedinečná ponuka, s osvedčenou značkou zooplus Exclusive - tento hit nájdete za mimoriadne nízku cenu 64.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 4054651574980
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Spokojnosť prinášajúci od originálneho výrobcu zooplus Exclusive - tento produkt objednáte s unikátnou zľavou za 64.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Komfortná a krásna klietka Perfect starožitného vzhľadu sa najviac hodí pre fretky. Vďaka kolieskam nie je problém klietku podľa potreby premiestniť, čo je veľmi praktické, hlavne pri upratovaní. Klietka má dvoje veľké dvierka, ktoré poskytujú prístup k jednotlivým poschodiam. Mriežka vpredu a vzadu je zvislá, na bokoch vodorovná. Dvierka sú vybavené retiazkovým uzáverom, čo úplne znemožňuje ich otvorenie zvieraťom. Veľkosť tejto klietky nenadchne iba jej obyvateľov. Taktiež Vy môžete podľa nálady meniť vybavenie klietky, pretože príslušenstvo je súčasťou zásielky. Napájačku je možné pripevniť na klietku zvonka. Stabilná miska na krmivo je vyrobená z kvalitnej umelej hmoty. Jednotlivé "poschodové" elementy je možné prestavovať podľa chuti. Všetky tri poschodia môžu byť prepojené rebríkom. Vaše zvieratko sa rozhodne nebude v klietke nudiť. Zásielka obsahuje: klietka so stabilným rámom a železnou mrežou s práškovým lakovaním 3 hranaté poschodia z umelej hmoty 3 zaoblené poschodia z umelej hmoty (2x dlhé, 1x krátke) 4 kolieska 1 napájačka 1 miska na krmivo 1 vyberateľný spodný rošt Rozmery klietky: klietka s kolieskami: D 79 x Š 52 x V 99 cm vnútorné rozmery: D 77 x Š 50 x V 86 cm spodná vanička: D 75 x Š 52 x V 3,5 cm 2 predné dvierka: D 29 x Š 36 cm vzdialenosť medzi mriežkami klietky: 2,5 cm hrúbka mriežky klietky: zvislá 2,2 mm, vodorovná 3,9 mm vzdialenosť medzi mriežkou roštu: 1,5 cm

za cenu 64.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce