Kleinmetall držiak na bicykel na psa - držiak na bycikel

Kleinmetall držiak na bicykel na psa - držiak na bycikel

32.99 €

Vynikajúci od Kleinmetall - tento tovar si môžete zaobstarať v sezónne zľave za 32.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4027718013043
Do obchodu

Popis

Kleinmetall

Trendy od značky Kleinmetall - tento artikel objednávajte s výnimočnou zľavou za 32.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Prechádzka so psom na bicykli je veľmi zábavná. Zároveň robíte niečo pre svoju kondíciu i pre kondíciu Vášho psa. Viesť psa na vodítku a ísť pritom na bicykli bol doteraz nebezpečný športový výkon. S týmto kovovým držiakom, ktorý je možné ľahko namontovať, budete Vášho psa viesť pozdĺž Vášho bicykla bez toho aby Vás vyviedol z rovnováhy. Náhle trhavé ťahanie psa bude vďaka pohyblivému oceľovému peru držiaka vylúčené. Váš pes už nebude mať šancu Vás ohroziť a vbehnúť Vám pod kolesá. Bezpečnostný kruh zviera automaticky oslobodí, v prípade, že by nejakým spôsobom uviazlo. V budúcnosti budete teda môcť bezpečne a pohodlne jazdiť na bicykli, pretože obe ruky budete mať pevne na riadidlách. Držiak sa namontuje a odstraňuje pomocou jedného úkonu. Držiak je testovaný nemeckou technickou kontrolou TÜV, je kvalitne zhotovený a pochrómovaný. Pes si na tento držiak zaručene zvykne a čoskoro si ho obľúbi. Kleinmetall v prehľade: overené spoločnosťou TÜV Süd, na pevnosť a trvanlivosť z kvalitnej ocele udrží psa v dostatočnej vzdialenosti od bicykla zabezpečený prvkom tlmiacim nárazy vrátane vodítka, D cca. 60 cm vhodný k rámom s hrúbkou 25-36 mm v priemere rozmery svorky: Š 11,3 x V 9,2 cm dĺžka púzdra: 9 cm Zoohit odporúča sa vyvarovať rušným uliciam, aby ste si spoločný čas a zábavu so svojím psom mohli nerušene a bezpečne užiť. Väčšina psov sa naučí s držiakom na bicykel pracovať rýchlo, väčšinou do niekoľkých sekúnd pochopí, ako sa správať. Vo väčšine prípadov teda držiak zaistíte k psíkovi a pomaly vyrážate. Namiesto obojku Vám odporúčame použiť jednoduchý postroj! Ak pes nie je vo forme alebo nikdy nebehal s Vami vedľa bicykla, prvá vychádzka musí byť v pomalom tempe, neprepínajte sily Vášho psa. Držiak na bicykel môže byť na oboch stranách Vášho bicykla. Zmerajte si, ako dlho pes vydrží bežať a akou rýchlosťou. Držiak na bicykel odporúčame pre psov s výškou od 40 cm v kohútiku. Varovanie! Beh na asfalte je pre labky Vášho psa veľmi náročný. Buďte ohľaduplní k ostatným účastníkom premávky, najmä k chodcom. Upozornenie: Tento produkt nie je možné dodať do Rakúska.

za cenu 32.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce