Kattovit Urinary Tuna - 1

Kattovit Urinary Tuna - 1,25 kg

7.19 €

Akostný od obľúbenej spoločnosti Kattovit - tento tovar zakúpite v perfektnej akcii za 7.19 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4000158771438
Do obchodu

Popis

Kattovit

V akcii je len tu so známou značkou Kattovit - tento hit zoženiete s výnimočnou zľavou za 7.19 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Kattovit Urinary suché krmivo s tuniakom je špeciálne krmivo pre mačky, ktoré trpia ochoreniami močových ciest. Krmivo je vo svojej receptúre prispôsobené na požiadavky mačky. FLUTD (feline lower urinary tract disease) je choroba, ktorá sa u mačiek objavuje stále častejšie v podobe nepríjemných bolestivých obličkových kameňov. Krmivo zohráva dôležitú úlohu pri prevencii proti danej problematike. Z tohto dôvodu obsahuje Kattovit Urinary Tuna len malé množstvo horčíka, čím sa znižuje aj jeho množstvo v moči. Vďaka tomu sa zabraňuje tvorbe struvitových obličkových kameňov, ktoré vznikajú pri vysokom množstve horčíka v tele (struvitové kamene). Okrem toho sa znižuje množstvo DL-metionínu a síranu vápenatého, látok okysľujúcich moč, čím sa hladina pH hodnoty moču udržuje na nízkej úrovni (hodnota pH - 6,4). Struvitové kamene sa obvykle tvoria v alkalickej moči, preto je dôležitá nízka hodnota pH. Krmivo obsahuje ľahko stráviteľného tuniaka, ktorý zabezpečuje plnohodnotný a chutný zdroj bielkovín. Vďaka obsahu esenciálneho taurínu a iných dôležitých vitamínov sa jedlo stáva vyváženým a plnohodnotným. Kattovit Urinary krmivo s tuniakom Vás presvedčí: Špeciálne krmivo pre mačky s ochoreniami močových ciest (FLUTD) Ideálne ako prevencia pred obličkovými kameňmi S tuniakom: zdravý živočíšny zdroj bielkovín ako doplnok energie Nízky obsah horčíka: predchádza tvorbe nových obličkových kameňov S DL-Metionínom & síranom vápenatým: okysľujúce látky na redukciu hodnoty pH v moči mačky S taurínom: esenciálna aminokyselina pre silné srdce a dobrý zrak S dôležitými vitamínmi a minerálnymi látkami: pre vyváženú a komplexnú výživu Vysoká stráviteľnosť

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce