Kattovit Sensitive konzerva 185 g - 6 x 185 g morka

Kattovit Sensitive konzerva 185 g - 6 x 185 g morka

19.99 €

Limitovaná edícia produktu od kvalitnej značky Kattovit - tento artikel sa na vás teší v časovej obmedzenej zľave za 5.49 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4000158780546
Do obchodu

Popis

Kattovit

Prvotriedný čo nám dodáva Kattovit - tento artikel je v tento okamih v akcii za 5.49 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Kattovit Sensitive (hypoalergénna diéta) vlhké krmivo je svojou špeciálnou receptúrou prispôsobené potrebám mačiek s intoleranciou na krmivo. Potravinová intolerancia alebo alergie proti jednotlivým zložkám krmiva predstavujú u mačiek častý problém. Tieto sa môžu často prejavovať ako problémy s kožou, so srsťou alebo zažívacie ťažkosti a môžu byť pre zvieratá veľmi nepríjemné. Za častého spúšťača alergií sa považujú nie len niektoré špecifické proteíny, ale takisto rôzne druhy obilnín. Z tohto dôvodu neobsahuje krmivo Kattovit Sensitiv žiadne sacharidy vo forme obilnín. Ako jediný zdroj živočíšnych bielkovín slúži buď jemné kuracie alebo morčacie mäso, ktoré sa vyznačuje svojou vysokou stráviteľnosťou. Vďaka tomu sa táto strava výborne hodí aj ako diéta na určenie špecifických intolerancií. Taurín a ďalšie dôležité vitamíny, ako aj minerálne látky dotvárajú profil tohoto plnohodnotného a vyváženého krmiva. Kattovit Sensitive (hypoalergénna diéta) vlhké krmivo presvedčí: špeciálne kompletné krmivo pre mačky citlivé na stravu ideálne pri alergiách a potravinových intoleranciách len jeden zdroj živočíšnych bielkovín: dobre stráviteľné kuracie alebo morčacie mäso ako zdroj energie vhodné ako eliminačná diéta bez obilnín bezlepkové s taurínom: pre silné srdce a zdravý zrak dôležité vitamíny a minerálne látky: pre vyváženú a plnohodnotnú potravu

za cenu 5.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce