Kattovit Renal kapsička - výhodné balenie 12 x 85 g kačacie

Kattovit Renal kapsička - výhodné balenie 12 x 85 g kuracie

7.19 €

Prvotriedný od kvalitnej značky Kattovit - tento artikel je tu pre vás za jedinečnú cenu 7.19 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4000158770271
Do obchodu

Popis

Kattovit

Top produkt, populárneho výrobcu Kattovit - tento tovar si môžete kúpiť za takmer veľkoobchodnú cenu 7.19 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Kattovit Renal Pouch je krmivo špeciálne vyvinuté pre mačky trpiace ochorením obličiek. Toto ochorenie nie je následkom iba predchádzajúcich ochorení, ale ovplyvňujú ho i faktory ako okolité vplyvy, zlá strava alebo nesprávne chovanie. Základným predpokladom pre zvládnutie tohto problému je zaistenie dostatočného množstva tekutín. U niektorých zvierat môže strava príliš bohatá na proteíny viesť k vzniku obličkového ochorenia. Kattovit Renal Pouch preto obsahuje menšie množstvo bielkovín, pričom je pre podiel proteínovej zložky rozhodujúce množstvo energie. Práve pre zaistenie dostatočného množstva energie obsahujú tieto kapsičky väčšie množstvo kalórií, ktoré nie sú živočíšneho pôvodu. Taktiež v jedle obsiahnutý citrát draselný môže pomôcť, predovšetkým vďaka svojej schopnosti neutralizovať kyslé pH moču. Táto schopnosť môže zamedziť vzniku obličkových kameňov (Oxalkamienkov / Oxalkrištáľov). Takisto podiel fosforu a sodíka v tomto krmive je zredukovaný. Esenciálny taurín, dôležité vitamíny a minerály dodávajú tomuto kŕmeniu výnimočný výživový profil, ktorý zaručí všetko, čo Vaša mačka potrebuje pre aktívny život a vitalitu. Vlastnosti produktu - prehľad: Špeciálne kapsičky pre mačky s ochorením obličiek Menší podiel proteínu:redukované množstvo bielkovín pre ochranu obličiek Energia zo zdrojov, ktoré nie sú živočíšneho pôvodu S citrátom draselným: pre neutrálnu moč bez kyslého prostredia za účelom obmedzenia vzniku obličkových kameňov Obmedzené množstvo sodíka a fosforu S taurínom: pre silné srdce a zdravý zrak S dôležitými vitamínmi a minerálnymi látkami: pre vyváženú a plnohodnotnú stravu

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce