Kattovit Renal kapsička - výhodné balenie 12 x 85 g kačacie

Kattovit Renal kapsička - 6 x 85 g hovädzie

7.19 €

V akcii je len tu s osvedčenou značkou Kattovit - tento hit získate s úžasnou cenovkou 3.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4000158770264
Do obchodu

Popis

Kattovit

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od známej značky Kattovit - tento hit získate výhodne za 3.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Kattovit Renal Pouch je krmivo špeciálne vyvinuté pre mačky trpiace ochorením obličiek. Toto ochorenie nie je následkom iba predchádzajúcich ochorení, ale ovplyvňujú ho i faktory ako okolité vplyvy, zlá strava alebo nesprávne chovanie. Základným predpokladom pre zvládnutie tohto problému je zaistenie dostatočného množstva tekutín. U niektorých zvierat môže strava príliš bohatá na proteíny viesť k vzniku obličkového ochorenia. Kattovit Renal Pouch preto obsahuje menšie množstvo bielkovín, pričom je pre podiel proteínovej zložky rozhodujúce množstvo energie. Práve pre zaistenie dostatočného množstva energie obsahujú tieto kapsičky väčšie množstvo kalórií, ktoré nie sú živočíšneho pôvodu. Taktiež v jedle obsiahnutý citrát draselný môže pomôcť, predovšetkým vďaka svojej schopnosti neutralizovať kyslé pH moču. Táto schopnosť môže zamedziť vzniku obličkových kameňov (Oxalkamienkov / Oxalkrištáľov). Takisto podiel fosforu a sodíka v tomto krmive je zredukovaný. Esenciálny taurín, dôležité vitamíny a minerály dodávajú tomuto kŕmeniu výnimočný výživový profil, ktorý zaručí všetko, čo Vaša mačka potrebuje pre aktívny život a vitalitu. Vlastnosti produktu - prehľad: Špeciálne kapsičky pre mačky s ochorením obličiek Menší podiel proteínu:redukované množstvo bielkovín pre ochranu obličiek Energia zo zdrojov, ktoré nie sú živočíšneho pôvodu S citrátom draselným: pre neutrálnu moč bez kyslého prostredia za účelom obmedzenia vzniku obličkových kameňov Obmedzené množstvo sodíka a fosforu S taurínom: pre silné srdce a zdravý zrak S dôležitými vitamínmi a minerálnymi látkami: pre vyváženú a plnohodnotnú stravu

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce