Kattovit Niere/Renal granuly - výhodné balenie 2 x 4 kg

Kattovit Niere/Renal granuly - výhodné balenie 2 x 4 kg

19.99 €

Nie je prečo váhať, od známej značky Kattovit - tento produkt máte na dosah ruky v časovej obmedzenej zľave za 37.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4000158771605
Do obchodu

Popis

Kattovit

Veľmi obľúbený produkt značky Kattovit - tento artikel odporúčame v hustej akciu za 37.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Kattovit obličková diéta (Niere/Renal) krmivo je svojou receptúrou prispôsobené špeciálnym požiadavkám mačky. Poruchy funkcie obličiek môžu byť spôsobené už existujúcou chorobou, šľachtením, vplyvom prostredia tak ako aj zlým stravovaním a viesť k značnému obmedzovaniu zvieraťa. Je predovšetkým dôležité, aby mačka prijímala veľa tekutín. Ako prevenciu proti spomínaným problémom vykazuje toto krmivo nízky obsah bielkovín. Vysoký obsah živočíšnych bielkovín je hlavným faktorom pre vznik obličkových ochorení. Pre porovnanie, jedlá obsahujú vyšší obsah kalórií, ktoré nepozostávajú z proteínových zdrojov. Citrát draselný napomáha k zníženiu kyslosti a zneutralizovaniu moču a predchádza tvorbe močových kameňov, takzvaných oxalátových kryštálov. Znížený je aj obsah fosforu a vápnika. Esenciálny taurín ako aj iné dôležité vitamíny a minerálne látky zásobujú mačku všetkým, čo potrebuje k aktívnemu a vitálnemu životu. Kattovit Niere/Renal Vás presvedčí: Špeciálne krmivo pre mačky pri obličkových ochoreniach Na prevenciu proti oxalátovým kryštálom Nízky obsah proteínov: nízky obsah živočíšnych bielkovín na ochranu obličiek Vyšší obsah kalórií, žiadne proteíny S citrátom draselným: pre neutrálny, málo kyslý moč, proti močovým kameňome Reduzierter Calcium- und Phosphorgehalt S taurínom: pre zdravú funkciu srdca a dobrý zrak S dôležitými vitamínmi a minerálnymi látkami: pre vyváženú a zdravú výživu

za cenu 37.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce