Kattovit Niere/Renal granuly - výhodné balenie 2 x 4 kg

Kattovit Niere/Renal granuly - 1,25 kg

7.19 €

Najpredávanejšie od populárnej značky Kattovit - tento produkt predávame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 7.19 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4000158771407
Do obchodu

Popis

Kattovit

Ponuka pre vás: od top značky Kattovit - tento tovar si môžete nechať doručiť s unikátnou zľavou za 7.19 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Kattovit obličková diéta (Niere/Renal) krmivo je svojou receptúrou prispôsobené špeciálnym požiadavkám mačky. Poruchy funkcie obličiek môžu byť spôsobené už existujúcou chorobou, šľachtením, vplyvom prostredia tak ako aj zlým stravovaním a viesť k značnému obmedzovaniu zvieraťa. Je predovšetkým dôležité, aby mačka prijímala veľa tekutín. Ako prevenciu proti spomínaným problémom vykazuje toto krmivo nízky obsah bielkovín. Vysoký obsah živočíšnych bielkovín je hlavným faktorom pre vznik obličkových ochorení. Pre porovnanie, jedlá obsahujú vyšší obsah kalórií, ktoré nepozostávajú z proteínových zdrojov. Citrát draselný napomáha k zníženiu kyslosti a zneutralizovaniu moču a predchádza tvorbe močových kameňov, takzvaných oxalátových kryštálov. Znížený je aj obsah fosforu a vápnika. Esenciálny taurín ako aj iné dôležité vitamíny a minerálne látky zásobujú mačku všetkým, čo potrebuje k aktívnemu a vitálnemu životu. Kattovit Niere/Renal Vás presvedčí: Špeciálne krmivo pre mačky pri obličkových ochoreniach Na prevenciu proti oxalátovým kryštálom Nízky obsah proteínov: nízky obsah živočíšnych bielkovín na ochranu obličiek Vyšší obsah kalórií, žiadne proteíny S citrátom draselným: pre neutrálny, málo kyslý moč, proti močovým kameňome Reduzierter Calcium- und Phosphorgehalt S taurínom: pre zdravú funkciu srdca a dobrý zrak S dôležitými vitamínmi a minerálnymi látkami: pre vyváženú a zdravú výživu

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce