Kattovit Gastro granuly - 1,25 kg

7.19 €

Najpredávanejšie kvalitné značky Kattovit - tento artikel nakupujte extra výhodne za 7.19 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4000158771445
Do obchodu

Popis

Kattovit

Obľúbený produkt od Kattovit - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v neopakovateľnej akcii za 7.19 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Krmivo Kattovit Gastro granuly je špeciálne vyvinuté diétne krmivo pre mačky, ktoré trpia žalúdočnými a črevnými problémami. Toto ochorenie sa prejavuje napríklad zvracaním, tráviacimi problémami, hnačkami alebo zápchou. Mnohokrát je to dôsledok straty hmotnosti alebo nedostatku tekutín. Granuly preto obsahujú dobre stráviteľné a lahodné králičie mäso, ktoré je hlavným zdrojom živočíšnych proteínov. Krmivo zabezpečuje prísun energie, nezaťažuje tráviaci trakt. Nízky obsah tukov a malé množstvo surovej vlákniny podporuje odľahčenie gastrointestinálneho traktu. Vďaka tomu je toto diétne krmivo vhodné ako pooperačné krmivo pre oslabené mačky. Zvýšený obsah elektrolytov spľňa potreby mačiek pri nedostatku tekutín. Krmivo je obohatené taurínom a ďalšími dôležitými vitamínmi a minerálnymi látkami, vďaka čomu ponúka Vašej mačke vyváženú a plnohodnotnú výživu. Kattovit Gastro granuly Vás presvedčia: Diétne krmivo pre mačky pri gastrointestinálnych ťažkostiach Ideálne ako ľahko stráviteľné jedlo v regeneračnej fáze po operácii S králičím mäsom: ľahko stráviteľný a lahodný prísun energie Nízky obsah tuku a surovej vlákniny: na odľahčenie tráviaceho traktu Zvýšený obsah elektrolytov: dostačujúce zásobovanie aj pri strate tekutín S taurínom: esenciálne aminokyselyni pre silnú funkciu srdca a dobrý zrak S vitamínmi a minerálnymi látkami: pre vyváženú a plnohodnotnú výživu

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce