Kattovit Aufbaukur (Energie Plus) pre regeneráciu 185 g - 6 x 185 g kura

Kattovit Aufbaukur (Energie Plus) pre regeneráciu 185 g - 6 x 185 g kura

10.49 €

Radosť prinášajúci s pečaťou kvality Kattovit - tento artikel pořizujte s neuveriteľnou zľavou za 5.49 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4000158780614
Do obchodu

Popis

Kattovit

V akcii je práve teraz čo odoberáme od výrobcu Kattovit - tento hit zaobstaráte v časovej obmedzenej zľave za 5.49 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Kattovit Aufbaukur (Energie Plus) je vlhké krmivo, ktoré bolo špeciálne vyvinuté pre mačkám so zvýšenou potrebou energie. Dôvodmi môžu byť napríklad podváha, podvýživa alebo chronické ochorenia (trauma, otrava krvi, parazity, popáleniny). Takisto brezivé mačky, rastúce či obzvlášť aktívne mačky potrebujú výživu, ktorá pokryje ich energetickou potrebu. Zároveň musí byť krmivo jednoducho stráviteľné. Z tohoto dôvodu obsahuje toto krmivo vysoký podiel kuracieho mäsa, pečene, rýb a hovädzieho mäsa ako zdroj ľahko stráviteľných proteínov a ryžu ako kvalitný a jednoducho stráviteľný zdroj uhľohydrátov s nízkym alergénnym potenciálom. Zvýšený obsah minerálnych látok zaručuje vyváženú a kompletnú stravu. Taurín, rovnako ako ďalšie cenné vitamíny, dotvára toto krmivo a dodáva mačke všetky látky, ktoré potrebuje. Kattovit Aufbaukur (Energie Plus) presvedčí: špeciálne krmivo pre regeneráciu mačiek so zvýšenou energetickou potrebou ideálne pre oslabené, choré mačky alebo mačky s podváhou vhodné takisto pre mačky vo fázy rastu, brezivé mačky a obzvlášť aktívne mačky vysoký podiel proteínov: vysoký obsah živočíšnych bielkovín (kuracie mäso, pečeň, ryby a hovädzie mäso) s jednoducho stráviteľnou ryžou: dobre stráviteľný zdroj uhľohydrátov s zníženým alergénnym potenciálom zvýšený obsah minerálnych látok: dostatočné množstvo všetkých potrebných látok s taurínom: podporuje správnu funkciu srdcového svalu a ostrý zrakt so všetkými dôležitými vitamínmi: na posilnenie obranyschopnosti organizmu

za cenu 5.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce