Karlie skrabacia guľa Pila - Ø 30 x V 27cm

Karlie skrabacia guľa Pila - Ø 30 x V 27cm

25.99 €

Unikátny značky Karlie - tento artikel sa na vás teší s VIP zľavou pre každého za 25.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4016598065808
Do obchodu

Popis

Karlie

Špičkový tovar, od obľúbenej spoločnosti Karlie - tento artikel nakupujte za skvelú cenu 25.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Výber vhodného škrabadla je veľmi dôležitý, aby pohovka alebo koberec nemuseli slúžiť ako náhrada, keď si vaša mačka chce naostriť pazúriky. Dekoratívna škrabacia guľa Pila od firmy Karlie nabáda vašu mačku k aktívnemu hraniu a brúseniu pazúrikov. Guľa je omotaná sisalom, čo pomáha uspokojiť prirodzené nutkanie vášho domáceho tigra škrabať. Široká základná doska v tmavom prevedení vytvára prekrásny vizuálny kontrast so škrabacou guľou v prírodnej farbe. Karlie škrabacia guľa Pila - stručný prehľad: Škrabadlo pre mačky Ideálne na brúsenie pazúrikov: guľa obalená sisalom, veľká plocha na škriabanie, ideálna na starostlivosť o pazúriky Krásna základná doska: široký podstavec, farebný kontrast s guľou Jemný k podlahe a nekĺzavý povrch vďaka penovým gumovým nohám na spodnej strane Prútená guľa s pierkami a zvončekom: pripevnená ku guli pomocou šnúrky, nabáda k hre Veľmi pekný vzhľad: vhodné ako dekoratívny prvok do každého interiéru Skvelý doplnok k ostatným škrabadlám Farba: prírodná / tmavohnedá Materiál: Guľa: prírodná-sisal / umelá hmota Základná doska: drevo (MDF-doska, lakovaná) Rozmery: Celkové: Ø 30 x V 27 cm Guľa: Ø 25 cm Upozornenie: Rovnako ako pri každom inom produkte, aj pri používaní tejto hračky by ste mali mať svojho domáceho maznáčika na dohľad. Hračku pravidelne kontrolujte, či nie je poškodená. V prípade, ak je hračka poškodená alebo ak dôjde k strate niektorých častí, vymeňte ju, aby nedošlo k zraneniu zvieraťa.

za cenu 25.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce