JR Farm Tunel z trávy - 450 g (stredný)

JR Farm Tunel z trávy - 750 g (veľký)

14.99 €

Najpredávanejšie s osvedčenou značkou JR Farm - tento produkt máte na dosah ruky takmer zadarmo za 14.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4024344197369
Do obchodu

Popis

JR Farm

Poctivý výrobok, s osvedčenou značkou JR Farm - tento produkt obchodujeme vo výpredajové akciu za 14.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Tunel z trávy JR Farm ponúka králikom a ďalším hlodavcom rozmanitú zábavu. Je vyrobený výhradne z prírodných materiálov, presnejšie povedané zo sena z horskej lúky a trávy, a je kompletne požívateľný . Než bude skonzumovaný do posledného stebla, poslúži tento veselý úkryt na šplhanie a hranie. JR Farm Tunel z trávy je dostupný v rôznych veľkostiach a je vhodný pre rôzne druhy malých zvierat, napr. zakrpatené králiky, morčatá a potkany. Neobsahuje konzervačné prostriedky ani iné pridávané látky. JR Farm Tunel z trávy v krátkom prehľade:   Doplnkové krmivo pre králiky a hlodavce 100% prírodné materiály: tunel je vyrobený zo sena z horskej lúky a trávy ozdobnice čínskej Mnohostranné použitie: na hlodanie, šplhanie, hranie a ukrývanie Kompletne požívateľný Bez pridávaných a konzervačných látok     Vyrobené v Nemecku

za cenu 14.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce