JR Farm Tunel z trávy - 450 g (stredný)

JR Farm Tunel z trávy - 450 g (stredný)

22.99 €

Prestížny kvalitné značky JR Farm - tento artikel neprepásnite v akcii za 11.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4024344197352
Do obchodu

Popis

JR Farm

Top produkt, od popredného výrobcu JR Farm - tento hit môžete zohnať po zlacnenie za 11.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Tunel z trávy JR Farm ponúka králikom a ďalším hlodavcom rozmanitú zábavu. Je vyrobený výhradne z prírodných materiálov, presnejšie povedané zo sena z horskej lúky a trávy, a je kompletne požívateľný . Než bude skonzumovaný do posledného stebla, poslúži tento veselý úkryt na šplhanie a hranie. JR Farm Tunel z trávy je dostupný v rôznych veľkostiach a je vhodný pre rôzne druhy malých zvierat, napr. zakrpatené králiky, morčatá a potkany. Neobsahuje konzervačné prostriedky ani iné pridávané látky. JR Farm Tunel z trávy v krátkom prehľade:   Doplnkové krmivo pre králiky a hlodavce 100% prírodné materiály: tunel je vyrobený zo sena z horskej lúky a trávy ozdobnice čínskej Mnohostranné použitie: na hlodanie, šplhanie, hranie a ukrývanie Kompletne požívateľný Bez pridávaných a konzervačných látok     Vyrobené v Nemecku

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce