JR Farm Iglu z trávy - 310 g (stredné

JR Farm Iglu z trávy - 310 g (stredné, 26 x 26 x 13 cm)

22.99 €

Nie je prečo váhať, od JR Farm - tento hit získate za výhodnú cenu 12.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4024344197321
Do obchodu

Popis

JR Farm

Kvalitný s akostnou značkou JR Farm - tento produkt máte za pár kliknutí extra lacno za 12.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neplaťte inde viac než musíte.

Iglu z trávy značky JR Farm je skvelým doplnkom klietok a výbehov pre hlodavcov a malé zvieratá, pretože sa dá použiť nielen ako útulné obydlie, ale aj ako chutné občerstvenie. Iglu z trávy je kompletne jedlé. Pozostáva z ozdobnice čínskej a sena z horských lúk. Bez konzervačných látok a iných prísad. JR Farm Iglu z trávy je k dispozícii v rôznych veľkostiach a v závislosti od zvoleného variantu je ideálny pre králiky, morčatá, potkany a iné malé zvieratá. Rozmanitá zábava zaručená - hlodanie, lezenie, ukrývanie, spanie, hranie - to všetko je s jedlým iglu z trávy možné. JR Farm Iglu z trávy - stručný prehľad: Jedlé iglu z trávy pre králiky a hlodavce 2 v 1: obydlie a občerstvenie v jednom 100% prírodné produkty: seno z horských lúk a ozdobnice čínskej Všestranné využitie: ideálny na hlodanie, lezenie, ukrývanie a hranie Bez prísad a konzervačných látok Vyrobené v Nemecku

za cenu 12.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce