JR Farm domček zo sena s mrkvou - 2 kusy - stredný (350 g )

JR Farm domček zo sena s mrkvou - veľkosť 650 g

15.99 €

Veľmi žiadaný produkt, čo berieme od značky JR Farm - tento hit môžete získať v hustej akciu za 8.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4024344162497
Do obchodu

Popis

JR Farm

Dnes sme vybrali: od populárnej značky JR Farm - tento tovar si môžete nechať doručiť po zľave za 8.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Tento domček zo sena s mrkvou ponúka zvieratkám nielen úkryt a miesto na spanie, ale taktiež môžu na domček vyliezť alebo ho ohlodávať. Ponúka skvelé možnosti a naviac je zložený i zo zdravej mrkvy, ktorá obsahuje vitamín A. Ten je dôležitý pre zdravý zrak, kožu a tvorbu krvných buniek. JR Farm domček v prehľade: Doplnkové krmivo pre hlodavcov a malé králiky Poskytuje skvelé možnosti: pre odpočinok, spanie, leňošenie, schovávanie sa a hlodanie Vyrobený z prírodných materiálov: bez umelých lepidiel S množstvom zdravej zeleniny a mrkvy Rozmery: ca. D 37 x Š 25 x V 21,5 cm, vstupný vchod: D 12,5 x V 15 cm  

za cenu 8.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce